Sianowska Polana

Sianowska Polana

Domy/Gdańsk/Sianowska
REKLAMA
inwestorRWS Investment Group
realizacjaIV kw. 2024

O inwestycji Sianowska Polana

Sianowska Polana w Gdańsku to osiedle 74 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowane w otulinie lasów, na obrzeżach Trójmiasta. Inwestycja położona jest między ulicami Choczewska i Sulęczyńska, na Kiełpinie Górnym, w obrębie zachodniej dzielnicy Kokoszki, w pobliżu terenów rekreacyjnych.

Osiedle tworzą domy z prostej bryły z ryzalitem, posiadające dwie pełne kondygnacje nadziemne, wraz z poddaszem, nakryte dwuspadowymi dachami, wykończone w jasnej tonacji.


W ofercie są dwupoziomowe lokale mieszkalne o powierzchni użytkowej 174 - 179 mkw., w układzie cztero- i pięciopokojowym, z własnymi ogródkami. W domach zainstalowano system ogrzewania podłogowego zasilanego z pompy ciepła, rozprowadzono internet światłowodowy i tv kablową, zamontowano domofony.


Teren osiedla jest w całości ogrodzony, wjazd na obszar posesji kontrolowany; do parkowania aut przygotowane są miejsca postojowe przed poszczególnymi domami oraz indywidualne garaże w bryle każdego segmentu. Osiedle uzbrojone jest w media miejskie: prąd, wodę, kanalizację, gaz.


Położenie osiedla zapewnia szybki dostęp do obwodnicy Trójmiasta oraz centrum Gdańska. W odległości 1,1 km przebiega ul. Kartuska w ciągu drogi krajowej nr 7, prowadząca do węzła „Gdańsk Karczemki” trasy szybkiego ruchu S6 i drogi wojewódzkiej nr 501. Stacja PKP Gdańsk Kiełpinek oddalona jest o 6 km. W pobliżu osiedla istnieje przystanek dwóch linii autobusowych.
Napisz komentarz
Wojciech.Jenda
+13
REKLAMA