Venti Park

Venti Park

Gdańsk/Matarnia/Radarowa
4
1
REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje Venti Park

inwestorTexo Deweloper
projektantA-Concept
realizacjaII kw. 2023

O inwestycji Venti Park

Inwestycja Venti Park w Gdańsku to osiedle 10 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowane na Matarni, przy ulicy Radarowej w Gdańsku, w sąsiedztwie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.


Osiedle zawiera lokale mieszkalne o powierzchni całkowitej 192 mkw. w układzie pięciopokojowym. Pomieszczenia zlokalizowane są na trzech poziomach mieszkalnych. Parter zawiera wiatrołap, salon z otwartą kuchnią i toaletę; na piętrze mieszczą się hol, trzy sypialnie i łazienka; do samodzielnej adaptacji jest poddasze o powierzchni użytkowej 21 mkw. Pod domem znajdują się garaż i pomieszczenie gospodarcze. Do każdego z lokali przynależy ogród o powierzchni od 82 do 146 mkw. Na powierzchni całego domu zastosowano ogrzewanie podłogowe, zasilane z indywidualnego pieca gazowego.


Teren posesji jest zagospodarowany w drogę wewnętrzną i inne elementy infrastruktury osiedlowej i w całości ogrodzony. Powstały naziemne miejsca do parkowania samochodów. Poza tym każdy z segmentów posiada dwustanowiskowy garaż oraz pomieszczenie gospodarcze zlokalizowane w podziemnej kondygnacji.
Zostaw swoje dane, oddzwonimy lub odpiszemy!
Napisz komentarz
Wojciech.Jenda
+1
REKLAMA