[Siechnice] Osiedle "Lokum Siechnice"

REKLAMA
inwestorLokum Deweloper S.A.
realizacjaIV kw. 2010

O inwestycji [Siechnice] Osiedle "Lokum Siechnice"

Osiedle "Lokum Siechnice" pod Wrocławem
Napisz komentarz
Lokum Deweloper S.A.
Kończą się lokale w inwestycji Lokum Siechnice. Aktualnie w ofercie sprzedaży dostępne są:

Dom z ogródkiem w zabudowie szeregowej w promocyjnej cenie 525 000 zł. Dom ma przyłączenia do sieci miejskich i jest wykończony w podwyższonym standardzie deweloperskim, który obejmuje taras wyłożony kostką, instalację kominkową oraz drewniane schody wewnętrzne. Do każdego segmentu przynależy miejsce parkingowe lub garaż oraz pomieszczenie gospodarcze.

Mieszkanie - wykończone pod klucz, komfortowe, a jednocześnie tanie w eksploatacji, 3-pokojowe mieszkanie w cenie 399 000 zł. Wyposażone w nowoczesne meble kuchenne, sprzęt AGD oraz elegancką, subtelnie zaaranżowaną łazienkę oraz dwie duże szafy wnękowe. Mieszkanie posiada 2 miejsca w garażu podziemnym i komórkę lokatorską. Zlokalizowane jest w ogrodzonej i monitorowanej części osiedla, którą tworzy 9 kameralnych budynków.
Jan Hawełko
Lokum Deweloper S.A.
W ofercie pozostały ostatni dom i ostatnie mieszkanie na osiedlu Lokum Siechnice. Położenie osiedla sprawi, że odnajdziesz tutaj wymarzony spokój. Jednocześnie dzięki doskonałej infrastrukturze komunikacyjnej od inwestycji, szybko i sprawnie dojedziesz do każdego miejscu we Wrocławiu, bez względu na to, czy zdecydujesz się na podróż samochodem korzystając z autostradowej obwodnicy oddalonej zaledwie o 700 m, komunikacją miejską czy koleją. W okolicy znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do codziennego życia jest - szkoły, przedszkola, placówki służby zdrowia, infrastruktura handlowo-usługowa, miejsca rekreacji i wypoczynku.
Orzech
http://wroclaw.naszemiasto.pl/artykul/g ... ,id,t.html
Orzech
Sporo filmików wideo z tego nowego osiedla: http://www.youtube.com/user/LokumDeweloper
Orzech
Po kliknięciu na tej stronie:
http://www.lokum.wroclaw.pl/flashindex.html
wizualizacji tego osiedla na następnych podstronach można sobie obejrzeć nowe zdjęcia z budowy tego osiedla.
REKLAMA