DODAJ

Wiosenne Siechnice

[Siechnice] Wiosenne Siechnice 339932[Siechnice] Wiosenne Siechnice 339933[Siechnice] Wiosenne Siechnice 339931
[Siechnice] Wiosenne Siechnice 343440[Siechnice] Wiosenne Siechnice 343441[Siechnice] Wiosenne Siechnice 343439
MAPASiechnice
Wiosenna
W zielonej i urokliwej części Siechnic powstaje nowa inwestycja – Wiosenne Siechnice. Będzie to kameralny budynek, składający się z czterech klatek z mieszkaniami o zróżnicowanym metrażu.
Budynek wielorodzinny z miejscami parkingowymi charakteryzować się będzie unikalną architekturą oraz wysoką estetyką. Zaprojektowane przez Wrocławską pracownię architektoniczną, znaną z inwestycji charakteryzujących się dbałością o wygodę i komfort mieszkańców. Jasne elewacje doskonale wkomponują się w otaczającą przestrzeń, nadając jednocześnie eleganckiego szlifu okolicy.
Dostrzegając potrzeby Klientów, mieszkania zaplanowane zostały jako kawalerki o pow. ok. 30 mkw, jak również mieszkania 3-pokojowe o pow. ok. 70 mkw. Przestronne balkony i tarasy, atrakcyjne ogródki sprawiają, że Wiosenne Siechnice będą miejscem atrakcyjnym oraz przyjaznym. Inwestycja dedykowana jest osobom ceniącym ciszę, wygodę oraz komfort życia wśród terenów zielonych, z jednoczesnym dobrym połączeniem do centrum Wrocławia.
Mieszkania wykończone zostaną przy użyciu wysokiej jakości materiałów oraz przy zastosowaniu sprawdzonych rozwiązań gwarantujących wysoką ekonomię użytkowania. Dopracowane w każdym metrze układy mieszkań charakteryzować się będą wysoką funkcjonalnością, dzięki czemu zaspokoją indywidualne potrzeby klientów.
Szczegóły - [Siechnice] Wiosenne Siechnice
inwestorArbet Sp. z o.o. Sp.k.
0 obiekty kultury i rozrywki12 sklepów1 szkoła i uczelnia0 lokali gastronomicznych17 przystanków komunikacji
deweloper
Arbet Sp. z o.o. Sp.k. 06.07.2017, godz. 13:55
[Siechnice] Wiosenne Siechnice 343439[Siechnice] Wiosenne Siechnice 343440[Siechnice] Wiosenne Siechnice 343441
odpowiedz
deweloper
Arbet Sp. z o.o. Sp.k. 14.06.2017, godz. 08:58
W zielonej i urokliwej części Siechnic powstaje nowa inwestycja – Wiosenne Siechnice. Będzie to kameralny budynek, składający się z czterech klatek z mieszkaniami o zróżnicowanym metrażu.Budynek wielorodzinny z miejscami parkingowymi charakteryzować się będzie unikalną architekturą oraz wysoką estetyką. Zaprojektowane przez Wrocławską pracownię architektoniczną, znaną z inwestycji charakteryzujących się dbałością o wygodę i komfort mieszkańców. Jasne elewacje doskonale wkomponują się w otaczającą przestrzeń, nadając jednocześnie eleganckiego szlifu okolicy.Dostrzegając potrzeby Klientów, mieszkania zaplanowane zostały jako kawalerki o pow. ok. 30 mkw, jak również mieszkania 3-pokojowe o pow. ok. 70 mkw. Przestronne balkony i tarasy, atrakcyjne ogródki sprawiają, że Wiosenne Siechnice będą miejscem atrakcyjnym oraz przyjaznym. Inwestycja dedykowana jest osobom ceniącym ciszę, wygodę oraz komfort życia wśród terenów zielonych, z jednoczesnym dobrym połączeniem do centrum Wrocławia.Mieszkania wykończone zostaną przy użyciu wysokiej jakości materiałów oraz przy zastosowaniu sprawdzonych rozwiązań gwarantujących wysoką ekonomię użytkowania. Dopracowane w każdym metrze układy mieszkań charakteryzować się będą wysoką funkcjonalnością, dzięki czemu zaspokoją indywidualne potrzeby klientów. Wiosenne Siechnice to niecodzienny projekt mieszkaniowy, cechujący się:Wysokim komfortemSwobodną aranżacją wnętrzDogodną lokalizacjąAtrakcyjną okolicąBogatą infrastrukturą.


339931_1500x.jpg

339932_1500x.jpg

339933_1500x.jpg

339934_1500x.jpg
odpowiedz
Jesteś deweloperem? Dodaj bezpłatnie inwestycję.
+ Dodaj inwestycję