[Sieradz] Galeria "Dekada"

[Sieradz] Galeria "Dekada"

REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje [Sieradz] Galeria "Dekada"

inwestorDekada Realty Sp. z o.o.
realizacjaIV kw. 2011
wykonawcaIDS-BUD S.A.

O inwestycji [Sieradz] Galeria "Dekada"

Galeria Dekada w Sieradzu będzie nowoczesnym, regionalnym centrum handlowo-usługowym zlokalizowanym w centrum miasta, liczącym ponad 20 000 mkw. powierzchni całkowitej, w tym ok. 10 000 mkw. przeznaczonych jest pod wynajem. W parterowej galerii znajdzie się hipermarket Tesco i ponad 40 sklepów, lokali gastronomicznych i punktów usługowych. Parking pomieści 330 aut.
Napisz komentarz
Jan Hawełko
Uroczyste otwarcie Galerii Handlowej Dekada Sieradz, kolejnego obiektu w ramach sieci galerii handlowych realizowanych przez Dekada Realty, zgromadziło ponad 20 tys. klientów.

- Klienci, którzy licznie odwiedzili Dekadę w Sieradzu pierwszego dnia działalności, tj. 5 listopada 2011 roku, chwalili wygodne usytuowanie galerii oraz pojawienie się znanych sieciowych marek, nieobecnych do tej pory w mieście (...) - mówi Aleksander Walczak, prezes spółki Dekada Realty, inwestor obiektu.

pokaz-artykul.png
Jan Hawełko
Dekada Sieradz - kolejny obiekt w ramach sieci galerii handlowych realizowanych przez Dekada Realty, zostanie otwarta 5 listopada 2011 w Sieradzu.

Galeria w Sieradzu to trzeci z dziesięciu obiektów handlowych, jakie pod wspólną nazwą „Dekada" realizuje spółka Dekada Realty (wcześniej FOREN) na terenie całej Polski. Dwa pierwsze centra tej sieci działają od lipca w Myślenicach i od września w Skierniewicach.

pokaz-artykul.png
Jan Hawełko
Dekada w Sieradzu podpisała umowę najmu powierzchni z marką odzieżową Pretty Girl. Na jej potrzeby spółka Pretty Girl sp. z o.o. wynajęła 73 mkw.

- Dekada Sieradz cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem najemców. W tej chwili poziom najmu osiągnął ponad 80 proc. Marka Pretty Girl to ciekawa oferta dla młodych, modnych ludzi. Cieszą się, że udało się nam pozyskać najemcę, który przyciągnie do centrum tę grupę klientów - mówi Aleksander Walczak, prezes Grupy Foren.

pokaz-artykul.png
Orzech
ZDJĘCIA Z BUDOWY: http://www.nasze.fm/news,6266
Jan Hawełko
Dekada, powstające w Sieradzu centrum handlowe, podpisała umowę najmu powierzchni z marką odzieżową C&A. Spółka wynajęła 822 mkw.

- C&A to jeden z najważniejszych najemców centrów handlowych. Sklep pod kilkoma brandami oferuje ubrania dla całej rodziny(...). Cieszy nas, że możemy zaoferować mieszkańcom Sieradza i okolic zakupy w tak znanym sklepie - mówi Aleksander Walczak, prezes Grupy Foren.

Firma C&A jest firmą rodzinną. Została założona przez braci Clemensa i Augusta Brenninkmeijer w 1841 roku.

pokaz-artykul.png
Jan Hawełko
REKLAMA