[Skawina] Panattoni Park Kraków

[Skawina] Panattoni Park Kraków

REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje [Skawina] Panattoni Park Kraków

O inwestycji [Skawina] Panattoni Park Kraków

Panattoni Park Kraków oferuje 17 000 m2 nowoczesnej powierzchni magazynowej zaledwie 10 km od stolicy Małopolski. Jako jeden z nielicznych deweloperów obecnych w tym regionie centrum dystrybucyjne Panattoni cieszy się dużą popularnością. Park został przystosowany do potrzeb klientów z różnych branż m.in. wydawniczej, logistycznej i spożywczej. Lokalizacja przy autostradzie A4 zapewnia doskonałe połączenia z resztą kraju. Park jest położony wzdłuż krajowej drogi numer 44 800 m od węzła transportowego łączącego drogi A4, E77, E40. Park w Skawinie, pod Krakowem, jest wyposażony w 29 doki rozładunkowe, obszerne place manewrowe i 60 miejsc parkingowych. Budynek charakteryzuje się nowoczesną powierzchnią klasy A.

Opinie o [Skawina] Panattoni Park Kraków

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji [Skawina] Panattoni Park Kraków
Jan Hawełko
Nowy artykuł dotyczący [Skawina] Panattoni Park Kraków [małopolskie] Centralny magazyn salonów wyposażenia wnętrz stanął pod Krakowem
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji [Skawina] Panattoni Park Kraków
Jan Hawełko
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji [Skawina] Panattoni Park Kraków
magazyny.pl
Panattoni Park Kraków oferuje 17,000 m² nowoczesnej powierzchni magazynowej zaledwie 10 km od stolicy Małopolski. Jako jeden z nielicznych deweloperów obecnych w tym regionie centrum dystrybucyjne Panattoni cieszy się dużą popularnością. Park został przystosowany do potrzeb klientów z różnych branż m.in. wydawniczej, logistycznej i spożywczej. Lokalizacja przy autostradzie A4 zapewnia doskonałe połączenia z resztą kraju. Park jest położony wzdłuż krajowej drogi numer 44, 800m od węzła transportowego łączącego drogi A4, E77, E40. Park w Skawinie, pod Krakowem, jest wyposażony w 29 doki rozładunkowe, obszerne place manewrowe i 60 miejsc parkingowych. Budynek charakteryzuje się nowoczesną powierzchnią klasy A.

Pełne dane techniczne budynków oraz informacje o warunkach najmu znajdziesz na stronie Panattoni Park Kraków
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA