Europejski potetant w Panattoni Park Kraków III

Europejski potetant w Panattoni Park Kraków III

Kraków
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Polski oddział grupy przedsiębiorstw dystrybucji bezpośredniej wynajmie 2,9 tys. m kw.
Polski oddział firmy Berner, jednego z czołowych europejskich przedsiębiorstw działających w oparciu o model sprzedaży bezpośredniej, podpisał umowę najmu ponad 2,9 tys. m kw. powierzchni magazynowej i biurowej w Panattoni Park Kraków III. Dewelopera Panattoni reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.
Panattoni Park Kraków III to centrum logistyczne oferujące nowoczesny magazyn klasy A o wielkości 34,5 tys. m kw., dostosowany do potrzeb klientów z różnych branż. W pobliżu kompleksu, położonego w okolicach podkrakowskiej Skawiny, przebiegają linie komunikacji publicznej. Właścicielem parku logistycznego jest Panattoni, międzynarodowy deweloper powierzchni magazynowych. W Polsce firma zrealizowała projekty o łącznej powierzchni ponad 2,5 mln m kw.
REKLAMA
Firma Berner, obecna w 20 krajach Europy, działa na polskim rynku od 2000 r. Jest wiodącą firmą z kompleksową ofertą drobnych produktów do profesjonalnych zastosowań w budownictwie, motoryzacji i przemyśle. Berner Polska wynajmie w Panattoni Park Kraków III ponad 2,9 tys. m kw., w tym ponad 2,4 tys. m kw. powierzchni magazynowej oraz 463 m kw. zaplecza biurowo-socjalnego. Powierzchnia w ramach budynku będzie dostosowana do składowania substancji łatwopalnych zgodnie z konwencją ADR – to niestandardowe rozwiązanie odpowiadające na indywidualne potrzeby najemcy.
To ciekawy projekt i spore wyzwanie, bo najemca poszukiwał niestandardowej powierzchni. Nowy moduł Panattoni Park Kraków III spełnia te wymagania. Właściciel centrum logistycznego zyskał kolejnego prestiżowego najemcę, a Berner Polska może korzystać z obiektu w pełni dostosowanego do profilu działalności – mówi Konrad Jacewicz, Negocjator w Dziale Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych Cushman & Wakefield.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA