Jest pierwszy najemca Panattoni Park Ruda Śląska IIIźródło: Panattoni

Jest pierwszy najemca Panattoni Park Ruda Śląska III

Orzech
Orzech
Panattoni Park Ruda Śląska III
adresRuda Śląska, Aleja Rodziny Gürtlerów 98
inwestorPanattoni Europe
REKLAMA
Firma Spokey, specjalizująca się w dystrybucji sprzętu i akcesoriów sportowych, wynajęła 3.200 mkw. magazynu i 120 mkw. powierzchni biurowo-socjalnej w nowym parku logistycznym Panattoni Park Ruda Śląska III. 
Najemcę reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Cresa. Planowany start operacji to IV kwartał 2021 r.
Spokey to polska marka obecna na rynku od 2004 roku zajmująca się sprzedażą sprzętu oraz akcesoriów sportowych w kraju i w Europie. Współpracuje ona z 11 sieciami handlowymi w Polsce, a oferowane produkty dystrybuuje też za pośrednictwem platform Allegro.pl, Amazon.de i Amazon.it. Przez lata działalności na rynku firma Spokey pozyskała ponad 120.000 klientów z całej Europy. W efekcie osiąga wolumen sprzedaży na poziomie 4 mln produktów rocznie, a elementem jej intensywnego rozwoju jest otwarcie oddziału w Czechach.
REKLAMA
Panattoni Park Ruda Śląska III to centrum dystrybucyjne składające się z dwóch budynków magazynowych, które powstaje na Górnym Śląsku
Łącznie na najemców czeka ponad 71.000 mkw., których wysoki standard został potwierdzony certyfikatem BREEAM. Atutami tej inwestycji są też: położenie, które zapewnia dostęp do głównych arterii komunikacyjnych, oraz możliwość dopasowania modułów magazynowych i biurowych do indywidualnych potrzeb najemców.
Źródło: Cresa

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA