Kraków: W Nowej Hucie trwa budowa Panattoni City Logistics Kraków I fot. Orzech

Kraków: W Nowej Hucie trwa budowa Panattoni City Logistics Kraków I

ZDJĘCIA + WIZUALIZACJA
Orzech
Orzech
REKLAMA
Panattoni, lider rynku nieruchomości przemysłowych w Europie, buduje w stolicy Małopolski park magazynowo-dystrybukcyjny – City Logistics Kraków I o łącznej powierzchni 28 956 mkw.
Pierwszy z dwóch budynków będzie gotowy we wrześniu 2021 roku i dostarczy na krakowski rynek magazynów 7941 mkw. Drugi obiekt będzie miał 21 015 mkw. powierzchni najmu. Dzięki temu oraz doskonałej, miejskiej lokalizacji park będzie znakomitym rozwiązaniem dla firm z branży e-commerce, kurierskiej, konfekcjonowania czy drobnej produkcji. Inwestycja spełni również wymogi na firmowy showroom, a nawet siedzibę główną.
Materiały prasowe
Panattoni
Nowa inwestycja Panattoni to kluczowe ogniwo usprawniające operacje na linii e-sklep - firma kurierska - konsument. City Logistics Kraków I powstaje przy ul. Cementowej (Nowa Huta). 
fot. Damian Daraż
fot. Damian Daraż
fot. Damian Daraż
REKLAMA
fot. Damian Daraż
fot. Damian Daraż
City Logistics Kraków I będzie podlegać certyfikacji w systemie BREEAM na poziomie "Very Good". Tuż przy parku znajduje się pętla tramwajowa i autobusowa, co znacząco ułatwi dojazd pracownikom. Dodatkowo z parkiem sąsiaduje węzeł trasy S7, łączącej Kraków z Warszawą i Trójmiastem. Szybko można stąd też dotrzeć do autostrady A4, biegnącej od granicy niemieckiej, przez Górny Śląsk po granicę z Ukrainą.
fot. Damian Daraż
fot. Damian Daraż
fot. Damian Daraż
fot. Damian Daraż
Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma Goldbeck Sp. z o.o.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA