[Smolec k/Wrocławia] Osiedle Słonecznikowe

REKLAMA
wykonawcaSDom

O inwestycji [Smolec k/Wrocławia] Osiedle Słonecznikowe

Kameralne, nowocześnie zaprojektowane osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, położone w Smolcu, 9 kilometrów od wrocławskiego Rynku. Taka lokalizacja zapewnia z jednej strony spokój i uroki mieszkania na przedmieściach, z drugiej zaś umożliwia dogodny i szybki dojazd do centrum Wrocławia. W Smolcu znajduje się stacja kolejowa, jak również przystanek autobusu podmiejskiego, co jest dużym atutem dla osób korzystających z komunikacji zbiorowej. Najbliższe otoczenie osiedla to tereny o zabudowie jednorodzinnej z rozległymi obszarami zieleni. Z ogrodów rozciąga się piękny widok na górę Ślęzę. W okolicy znajduje się przychodnia, apteka, szkoła, przedszkole.


OPIS INWESTYCJI

Osiedle Słonecznikowe stanowić będzie zamknięty, ogrodzony kompleks składający się z dziewięciu już istniejących domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz trzech domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej z garażami, które są w trakcie realizacji. Ze względu na ograniczony dostęp dla osób z zewnątrz, osiedle zapewni swoim mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa i komfort. Proste i bardzo wygodne bliźniaki zaspokoją oczekiwania wszystkich, którzy cenią sobie przestronne wnętrza i życie rodzinne. Zastosowanie tradycyjnych detali architektonicznych pozwoli na zachowanie kameralnego nastroju oraz korzystnie wpłynie na ogólny wygląd oferowanego Państwu Osiedla.

http://www.sdom.pl/index.php?stan=oferta_sm
Napisz komentarz
Orzech
http://www.wfn.pl/?action=developers&nr=2
Orzech
Smolec Osiedle Słonecznikowe I ETAP

Firma S-DOM ma do zaoferowania nowe mieszkania w domkach wolno stojących z ogródkiem o pow. 511m² w Smolcu przy ul. Polnej w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 98m². Osiedle powstaje w okolicy dużych areałów terenów zielonych.

Na miejscu jest szkoła, przedszkole, a szybki dojazd zapewni Państwu autobus linii 557 z pl. Jana Pawła II.
Odległość od wrocławskiego rynku 9 km oraz dogodny wjazd na Autostradę A4 do zlokalizowanego przy węźle bielańskim centrum handlowego jest kolejnym atutem tej inwestycji.
W 9-ciu budynkach jest 18 lokali mieszkalnych, do każdego z nich przynależeć będzie garaż jedno postojowy za dodatkową opłatą. Budynki są ogrodzone, a także otoczone nową drogą z kostki betonowej. Domy wybudowane są z cegły ceramicznej z dwuspadowym dachem o konstrukcji drewnianej pokryty dachówką ceramiczną firmy ROBEN. Ścianki działowe wykonane z suporeksu . Na parterze budynku znajduje się salon z kominkiem, jadalnia, kuchnia, toaleta. Góra to trzy pokoje plus łazienka. Dom wyposażony w kocioł C.O. dwu funkcyjny, stolarkę okienną drewnianą, balkony z balustradami z metaloplastyki i drzwi wejściowe drewniane do budynku, całość docieplona styropianem.

wiz1_790.jpg

http://www.sdom.pl/index.php?stan=oferta_sm
REKLAMA