[Sochaczew] Prologis Park Sochaczew

[Sochaczew] Prologis Park Sochaczew

REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje [Sochaczew] Prologis Park Sochaczew

inwestorPrologis

O inwestycji [Sochaczew] Prologis Park Sochaczew

Prologis Park Sochaczew to nowoczesne centrum dystrybucyjne w korzystnej lokalizacji, składające się z sześciu budynków o łącznej powierzchni magazynowej i biurowej przekraczającej 100,000 metrów kwadratowych. Dwa budynki (DC 1 i DC 2) o łącznej powierzchni około 38,000 metrów kwadratowych zostały zbudowane z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb zajmującej je firmy Procter & Gamble. Po zakończeniu budowy na terenie parku będzie znajdowało się w sumie dziewięć budynków o łącznej powierzchni dystrybucyjnej 173,000 metrów kwadratowych. Atrakcyjna lokalizacja, własna bocznica kolejowa, możliwość elastycznej aranżacji oraz ogromny parking sprawiają, że park może zaspokoić potrzeby każdego klienta. Prologis Park Sochaczew znajduje się na wschodnich krańcach Sochaczewa, tuż przy drodze krajowej E30 (Warszawa-Berlin), 17 kilometrów od autostrady A2 i w odległości około 50 kilometrów na zachód od centrum Warszawy. Park ma połączenie z drogą krajową nr 50 (na trasie Niemcy-Litwa) oraz własną bocznicę kolejową połączoną z międzynarodową linią kolejową (Berlin-Moskwa).
Na początku 2018 roku park logistyczny został sprzedany amerykańskiemu funduszowi Ares Management, LP.

Opinie o [Sochaczew] Prologis Park Sochaczew

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji [Sochaczew] Prologis Park Sochaczew
magazyny.pl
Prologis Park Sochaczew to nowoczesne centrum dystrybucyjne w korzystnej lokalizacji, składające się z sześciu budynków o łącznej powierzchni magazynowej i biurowej przekraczającej 100,000 metrów kwadratowych. Dwa budynki (DC 1i DC 2) o łącznej powierzchni około 38,000 metrów kwadratowych zostały zbudowane z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb zajmującej je firmy Procter & Gamble. Po zakończeniu budowy na terenie parku będzie znajdowało się w sumie dziewięć budynków o łącznej powierzchni dystrybucyjnej 173,000 metrów kwadratowych. Atrakcyjna lokalizacja, własna bocznica kolejowa, możliwość elastycznej aranżacji oraz ogromny parking sprawiają, że park może zaspokoić potrzeby każdego klienta. Prologis Park Sochaczew znajduje się na wschodnich krańcach Sochaczewa, tuż przy drodze krajowej E30 (Warszawa-Berlin), 17 kilometrów od autostrady A2 i w odległości około 50 kilometrów na zachód od centrum Warszawy. Park ma połączenie z drogą krajową nr 50 (na trasie Niemcy-Litwa) oraz własną bocznicę kolejową połączoną z międzynarodową linią kolejową (Berlin-Moskwa).

Pełne dane techniczne budynków oraz informacje o warunkach najmu znajdziesz na stronie Prologis Park Sochaczew magazyny.pl 
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA