[Sopot] Osiedle apartamentowe "Sopocka Rezydencja"

REKLAMA
inwestorPolnord S.A.
realizacjaIII kw. 2011

O inwestycji [Sopot] Osiedle apartamentowe "Sopocka Rezydencja"

Sopocka Rezydencja to doskonałe połączenie nowoczesności z elementami tradycyjnej, secesyjnej zabudowy Sopotu. Trzy wielorodzinne budynki okalają zamknięty dziedziniec wewnętrzny. Czwarty budynek to rewitalizowany, zabytkowy dom dopełniający pięknem swojej typowo sopockiej architektury, całości architektonicznego przedsięwzięcia. Ten unikalny projekt powstał w Pracowni KOZIKOWSKI DESIGN SJ w Gdańsku, która ma na swoim koncie wiele znanych realizacji w całej Polsce. Na szczególną uwagę zasługuje piękny dziedziniec wewnętrzny, gdzie wszyscy mieszkańcy znajdą idealne miejsce relaksu dla siebie i swojej rodziny. Zatopiony wśród zieleni plac centralny, z wyodrębnionym miejscem zabaw dla dzieci pozwoli wszystkim mieszkańcom Sopockiej Rezydencji cieszyć się niczym niezakłóconym relaksem nieopodal własnego domu. W czterech budynkach znajdziemy łącznie 160 mieszkań o zróżnicowanych rozkładach i powierzchniach od 32 do 142 m2. Bez względu na typ wybranego mieszkania, układ wszystkich pomieszczeń, pozwala na ich swobodne przystosowywanie do zmieniających się potrzeb powiększającej się rodziny oraz na różnorodne aranżacje wnętrz. Nasi architekci zachowując wyraźny podział na strefę dzienną i nocną zwiększyli maksymalnie funkcjonalność mieszkań. W trosce o wygodę i komfort mieszkańców we wszystkich budynkach zaprojektowano cichobieżne windy. Na parterze budynku przy ul. Łokietka powstanie lokal handlowo-usługowy. Nie braknie też miejsca dla miłośników aktywnego wypoczynku – z myślą o nich powstanie przestronny klub fitness do wyłącznej dyspozycji mieszkańców. Do udogodnień należą również sala spotkań oraz ogólnodostępny taras z jacuzzi.

Więcej informacji: www.sopockarezydencja.pl
Napisz komentarz
Kajtman
Sopocka Rezydencja to doskonałe połączenie nowoczesności z elementami tradycyjnej, secesyjnej zabudowy Sopotu. Trzy wielorodzinne budynki okalają zamknięty dziedziniec wewnętrzny. Czwarty budynek to rewitalizowany, zabytkowy dom dopełniający pięknem swojej typowo sopockiej architektury, całości architektonicznego przedsięwzięcia. Ten unikalny projekt powstał w Pracowni KOZIKOWSKI DESIGN SJ w Gdańsku, która ma na swoim koncie wiele znanych realizacji w całej Polsce. Na szczególną uwagę zasługuje piękny dziedziniec wewnętrzny, gdzie wszyscy mieszkańcy znajdą idealne miejsce relaksu dla siebie i swojej rodziny. Zatopiony wśród zieleni plac centralny, z wyodrębnionym miejscem zabaw dla dzieci pozwoli wszystkim mieszkańcom Sopockiej Rezydencji cieszyć się niczym niezakłóconym relaksem nieopodal własnego domu.
W czterech budynkach znajdziemy łącznie 160 mieszkań o zróżnicowanych rozkładach i powierzchniach od 32 do 142 m2. Bez względu na typ wybranego mieszkania, układ wszystkich pomieszczeń, pozwala na ich swobodne przystosowywanie do zmieniających się potrzeb powiększającej się rodziny oraz na różnorodne aranżacje wnętrz. Nasi architekci zachowując wyraźny podział na strefę dzienną i nocną zwiększyli maksymalnie funkcjonalność mieszkań. W trosce o wygodę i komfort mieszkańców we wszystkich budynkach zaprojektowano cichobieżne windy.
Na parterze budynku przy ul. Łokietka powstanie lokal handlowo-usługowy. Nie braknie też miejsca dla miłośników aktywnego wypoczynku – z myślą o nich powstanie przestronny klub fitness do wyłącznej dyspozycji mieszkańców. Do udogodnień należą również sala spotkań oraz ogólnodostępny taras z jacuzzi.

Więcej informacji: www.sopockarezydencja.pl
REKLAMA