[Sosnowiec] Apartamenty "Słoneczne"

[Sosnowiec] Apartamenty "Słoneczne"

REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje [Sosnowiec] Apartamenty "Słoneczne"

inwestorOpus Development
realizacjaIII kw. 2015

O inwestycji [Sosnowiec] Apartamenty "Słoneczne"

Budowa Apartamentów Słonecznych jest częścią istniejącego już "Osiedla Słonecznego" położonego na 26 ha powierzchni w rejonie ulic Kukułek i Klimontowskiej w Sosnowcu .Osiedle znajduje się przy ulicy Klimontowskiej i stanowi urokliwą przestrzeń wokół zabudowy jednorodzinnej, w miejscu nazywanym przed laty “Dębową Górą”. Atrakcyjność tego terenu związana jest m.in z niewielką odległością od centrum miasta i dobrym połączeniem komunikacyjnym we wszystkich kierunkach. W ramach budowy całej inwestycji zadbamy o wszystko, co niezbędne dla mieszkańców. Osiedle będzie posiadało własny kompleks usługowo-handlowy, przedszkole, tereny rekreacyjne, jak również postaramy się aby w pobliżu nie zabrakło “dobrej kuchni”.   Kolejne etapy powstawania kompleksu mieszkaniowego przewidują powstawanie budynków stanowiących oddzielne zespoły. Dyskretnie monitorowane i strzeżone przez 24h, budynki będą składały się z 3 lub 4 piętrowych segmentów. Każdy segment będzie posiadał windę zjeżdżającą do poziomu garażu podziemnego, w którym każdy apartament będzie miał przyporządkowane miejsce postojowe. Ciekawie zaprojektowany układ pomieszczeń pozwala aby przestronne pokoje dzienne, poprzez szklane drzwi, prowadziły na rozległe tarasy (12 m2 -34 m2) lub do indywidualnych ogrodów (36 m2 - 90 m2). Dla najmłodszych przygotujemy monitorowany plac zabaw, a w ramach zagospodarowania terenu urządzimy zieleń, wykonamy elementy małej architektury, ogrodzenia ogródków, podjazdy dla osób niepełnosprawnych oraz miejsca parkingowe dla gości.
Napisz komentarz
runkun
Szkoda, bo to mogła być całkiem przyzwoita inwestycja
Krypton
Wielka dziura w ziemi i stojący w pobliżu dźwig to dowód, że firma Opus Development rozpoczęła w rejonie ul. Kukułek i Klimotowskiej drugi etap budowy Słonecznych Apartamentów.

Więcej: http://sosnowiec.gazeta.pl/gazetasosnow ... LokSosnTxt
Lukander
Wizualizacje:

32690_1000x.jpg32691_1000x.jpg32692_1000x.jpg32693_1000x.jpg
Lukander
Budowa Apartamentów Słonecznych jest częścią istniejącego już "Osiedla Słonecznego" położonego na 26 ha powierzchni w rejonie ulic Kukułek i Klimontowskiej w Sosnowcu .Osiedle znajduje się przy ulicy Klimontowskiej i stanowi urokliwą przestrzeń wokół zabudowy jednorodzinnej, w miejscu nazywanym przed laty “Dębową Górą”. Atrakcyjność tego terenu związana jest m.in z niewielką odległością od centrum miasta i dobrym połączeniem komunikacyjnym we wszystkich kierunkach. W ramach budowy całej inwestycji zadbamy o wszystko, co niezbędne dla mieszkańców. Osiedle będzie posiadało własny kompleks usługowo-handlowy, przedszkole, tereny rekreacyjne, jak również postaramy się aby w pobliżu nie zabrakło “dobrej kuchni”.
 
Kolejne etapy powstawania kompleksu mieszkaniowego przewidują powstawanie budynków stanowiących oddzielne zespoły. Dyskretnie monitorowane i strzeżone przez 24h, budynki będą składały się z 3 lub 4 piętrowych segmentów. Każdy segment będzie posiadał windę zjeżdżającą do poziomu garażu podziemnego, w którym każdy apartament będzie miał przyporządkowane miejsce postojowe. Ciekawie zaprojektowany układ pomieszczeń pozwala aby przestronne pokoje dzienne, poprzez szklane drzwi, prowadziły na rozległe tarasy (12 m2 -34 m2) lub do indywidualnych ogrodów (36 m2 - 90 m2). Dla najmłodszych przygotujemy monitorowany plac zabaw, a w ramach zagospodarowania terenu urządzimy zieleń, wykonamy elementy małej architektury, ogrodzenia ogródków, podjazdy dla osób niepełnosprawnych oraz miejsca parkingowe dla gości.
REKLAMA