Sosnowy Las

Sosnowy Las

Mieszkania/Toruń/Rudak/Strzałowa 17
REKLAMA
inwestorPRES Grupa Deweloperska
realizacjaIII kw. 2022

O inwestycji Sosnowy Las

Osiedle Sosnowy Las położone jest w Toruniu na pograniczu dzielnic Rudak i Stawki przy ulicy Strzałowej 17-19. 

Realizacja została podzielona na kilka etapów. Inwestycja to zespół 28 budynków wielorodzinnych dwu lub trzypiętrowych. 600 mieszkań o powierzchniach od 32 do 94 mkw. ma strukturę od dwóch do czterech pokoi. W każdym lokalu zamontowano oszczędne okna trzyszybowe i rolety zewnętrzne.

Apartamenty na parterze dysponują prywatnymi ogródkami, a pozostałe mieszkania mają tarasy lub balkony. 

Do dyspozycji mieszkańców są cichobieżne windy, komórki lokatorskie, schowki, wózkownie, stojaki rowerowe, przestronne place zabaw, plac do street workout’u, siłownia plenerowa, boiska do siatkówki, koszykówki i piłki nożnej, stoły do gry w ping-ponga i szachy, górka saneczkowa oraz altany z grillem.

Dla parkujących samochody przeznaczone są miejsca postojowe naziemne, podziemne hale garażowe i parking dla samochodów wyposażonych w instalacje LPG.

Na terenie osiedla znajduje się prywatne przedszkole. W okolicy dostępne są wszystkie obiekty infrastruktury miejskiej. 

Inwestycja zlokalizowana jest w lewobrzeżnej części Torunia. Znajduje się na wysokości Kępy Bazarowej, usytuowana jest mniej więcej w równej odległości od obu toruńskich przepraw przez Wisłę - "starego" Mostu im. Józefa Piłsudskiego oraz "nowego" im. gen. Elżbiety Zawackiej. Dojazd samochodem do obu mostów nie zajmuje więcej niż kilka minut. 

Opinie o Sosnowy Las

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Sosnowy Las
Jan Hawełko
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA