Zimowe Zacisze

Zimowe Zacisze

Mieszkania/Toruń/Stawki/Zimowa 27
REKLAMA
inwestorEkonomiczny Dom Sp.j.
realizacjaII kw. 2023

O inwestycji Zimowe Zacisze

Zimowe Zacisze w Toruniu to zespół dwóch budynków, usytuowany w lewobrzeżnej, południowej części miasta,w odległości około 5 km od centrum. Inwestycja znajduje się na toruńskich Stawkach, przy ul. Zimowej, w sąsiedztwie domków jednorodzinnych.


W inwestycji znajduje się 49 mieszkań o metrażach od 33 do 109 mkw. Każdy lokal posiada balkon, taras lub ogródek. Przygotowana jest pełna infrastruktura teleinformatyczna.


Ogrodzony i objęty monitoringiem teren inwestycji jest zagospodarowany w zieleń. Zachowano jak największą liczbę istniejących drzew. Założono ciągi komunikacyjne. Powstało 39 miejsc parkingowych zewnętrznych na terenie oraz 9 stanowisk w indywidualnych garażach. W klatkach schodowych działają windy. Inwestycja przyjazna jest do osób niepełnosprawnych. Pomiędzy dwoma budynkami umiejscowiono plac zabaw, maksymalnie oddalony od drogi i wydzielony nasadzeniami zieleni. W obrębie posesji zainstalowany jest system fotowoltaiczny oraz pompa ciepła, powołane wspierać własną kotłownię gazową kompleksu.

Opinie o Zimowe Zacisze

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Zimowe Zacisze
Wojciech Jenda
+23
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA