[Środa Śląska] Nowoczesny, kryty basen

REKLAMA

O inwestycji [Środa Śląska] Nowoczesny, kryty basen

Budynek basenu będzie obiektem trzykondygnacyjnym (jedna kondygnacja podziemna i dwie nadziemne). Hall wejściowy obejmował będzie dwa poziomy połączone szerokimi schodami i otwartą dwukondygnacyjną przestrzenią. Niższa część hallu związana będzie z wejściem głównym, z funkcjami fitness (zespół saun oraz siłownia) i pomocniczymi (szatnie, toalety). Wszystkie podstawowe funkcje basenu oraz zespół pomieszczeń medycznych znajdzie się na wyższym poziomie. W najbardziej eksponowanym miejscu budynku nad wejściem głównym zostanie umieszczona antresola kawiarni – przeszklona w fasadzie zewnętrznej oraz od strony hallu. Z hali basenu zaprojektowano przejście na niższą kondygnację zespołu saun, w skład którego wchodzą: 2 sauny suche, łaźnia parowa, brodziki do moczenia stóp, basen z zimną wodą, stanowiska do odpoczynku – łóżka, natryski otwarte, toalety z natryskiem. Obiekt zostanie oddany do użytku w październiku 2012 r.
Napisz komentarz
Orzech
2013_jesienne_promocje.jpg
Orzech
Pływalnia miejska przyciąga mieszkańców Dolnego Śląska

Już rok działa Średzki Park Wodny (ŚPW). Z basenów najczęściej korzystają mieszkańcy Środy Śląskiej. Na drugim miejscu są wrocławianie. Na trzecim mieszkańcy Miękini, Malczyc, Kostomłotów i Kątów Wrocławskich.

Więcej: http://sroda.express-miejski.pl/wiadomo ... ego-slaska
Jan Augustynowski
Przyznam szczerze, że jestem mile zaskoczony. Na basenie nie byłem, ale z zewnątrz prezentuje się ok :)

86452_1000x.jpg86453_1000x.jpg


Okolica też bardzo ok. Teraz tylko niech to gimnazjum szybko machną.

86454_1000x.jpg


Kilka dni temu wspominali w regionalnej, że Środa w tej okolicy wystawiła na sprzedaż 500 działek pod zabudowę jednorodzinną. Widać, że miasto chce się przybliżyć do stacji kolejowej ;):):)
Orzech
Świetne wyniki aquaparku

Ferie dobiegły końca – także w Średzkim Parku Wodnym. Tylko przez dwa tygodnie zimowej laby obiekt odwiedziło aż 9456 osób, w tym wielu mieszkańców Wrocławia i okolicznych gmin.

Więcej: http://srodaslaska.naszemiasto.pl/artyk ... ,id,t.html
Orzech
http://srodaslaska.naszemiasto.pl/artyk ... ,id,t.html
Orzech
Duże zainteresowanie Średzkim Parkiem Wodnym

Tłumy odwiedzają nowy basen. Widać, że mieszkańcom gminy brakowało takiego miejsca.

Więcej: http://srodaslaska.naszemiasto.pl/artyk ... ,id,t.html
REKLAMA