Sto10 Chylońska

Sto10 Chylońska

Mieszkania/Gdynia/Chylonia/Chylońska 110
REKLAMA
inwestorTPS Reapolis
projektantRoark Studio Sp. z o.o. Sp. k.
realizacjaIV kw. 2022

O inwestycji Sto10 Chylońska

Wieloetapowe osiedle Sto10 Chylońska zlokalizowane jest w Gdyni przy ulicy Chylońskiej pod numerem od 104 do 110.

W I etapie inwestycji powstał budynek wraz z 108 mieszkaniami o powierzchni od 30 do 77 mkw. w strukturze od jednego do trzech pokoi. Do każdego lokum przynależy balkon lub taras. Wysokość obiektu wynosi od 3 do 7 pięter. Pod nim powstała dwupoziomowa podziemna hala garażowa, w której znajdują się komórki lokatorskie oraz boksy rowerowe, na parterze powstały lokale handlowo-usługowe. Wszystkie kondygnacje połączone są windą.

II etap to drugi budynek, w którym znajduje się 107 mieszkań. Zewnętrzne części wspólne obu etapów osiedla utworzyły wewnętrzny ogrodzony dziedziniec. Mieszkańcy mają do dyspozycji udogodnienia tj. wózkarnie, crossfit na wolnym powietrzu, strefę gier podwórkowych, ścieżkę biegową, tor do nauki jazdy na rowerze i serwis naprawy rowerów, jak również plac zabaw dla dzieci, małą ściankę wspinaczkową oraz altanę na spotkania sąsiedzkie.

W pobliżu jest rozwinięta pełna infrastruktura w tym: sklepy, punkty usługowe, przychodnia oraz jednostki oświatowe.

Kompleks jest dobrze skomunikowany zarówno jeśli chodzi o dostęp do Szybkiej Kolei Miejskiej jak i rozwiniętej sieci połączeń komunikacji autobusowej, która łączy Chylonię zresztą dzielnic Gdyni.

Opinie o Sto10 Chylońska

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Sto10 Chylońska
Wojciech Jenda
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA