Mała Chylońska

Mała Chylońska

Mieszkania/Gdynia/Chylońska 172
REKLAMA
inwestorTPS Reapolis
projektantArchitektownia
realizacjaII kw. 2025

O inwestycji Mała Chylońska

Mała Chylońska znajduje się przy ulicy Chylońskiej, między ulicami Ślusarską i Kowalską, na granicy gdyńskich dzielnic Chylonia i Cisowa.

Inwestycję tworzy trzypiętrowy budynek wzniesiony w stylu modernistycznym, z prostej bryły urozmaiconej ryzalitami.


W budynku znajdują się 41 mieszkań dwu- i trzypokojowych o powierzchni od 37 do 62 mkw., z balkonem lub ogródkiem. Deweloper świadczy usługę wykończenia lokali pod klucz.


Na poziomie parteru budynku zaprojektowano powierzchnie usługowe. Części wspólne posiadłości objęte są monitoringiem. Przed wejściem do budynku zamontowano stojaki rowerowe. Do parkowania aut powstały stanowiska w podziemnym garażu oraz dodatkowo 9 miejsc zewnętrznych. W budynku funkcjonuje cichobieżna winda; istnieją ułatwienia dla osób z niepełnosprawnością.


Położenie inwestycji przy ul. Chylońskiej cechuje bliskość zjazdu na Trasę Kwiatkowskiego; tuż na pograniczu Chylonia z Cisową leży węzeł komunikacyjny będący początkiem drogi ekspresowej S6 - Obwodnicy Trójmiasta. Dojazd autem do centrum Gdyni zajmuje około 10 min. W pobliżu budynku dostępne są przystanki autobusowe i trolejbusowe; stacja SKM Gdynia Cisowa oddalona jest o 600 m.

Opinie o Mała Chylońska

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Mała Chylońska
Wojciech Jenda
+1
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA