REKLAMA

O inwestycji Zbożowa

Osiedle Zbożowa położone jest w Gdyńskiej dzielnicy Chylonia, przy ulicy Zbożowej. Inwestycja składa się z trzech budynków ze 173 mieszkaniami w strukturze od jednego do czterech pokoi i powierzchni od 31,5 do 92 mkw. Budynki posiadają od trzech do pięciu pięter.

Dzięki naturalnym różnicom w poziomie terenu, jeden z budynków położony jest na słonecznym wzgórzu, a plac zabaw w zacisznej, otoczonej drzewami niecce.


W jednym z budynków, dzięki spadzistym dachom, ostatnia kondygnacja zyskała unikalny, loftowy styl. Jedną ze ścian w tych mieszkaniach tworzą wyłącznie przeszklenia.


W okolicy znajduje się pełna infrastruktura osiedlowa w postaci sklepów, punktów usługowych, edukacyjnych i ochrony zdrowia.


Położenie inwestycji w dzielnicy Cisowa daje możliwość komfortowego dojazdu z niej do centrum miasta, a także szybkiego wyjazdu na obwodnicę Trójmiasta czy w kierunku Małego Trójmiasta Kaszubskiego, a dalej Słupska. Szybko można stąd dojść także do stacji SKM Gdynia Cisowa, co umożliwia poruszanie się po całym Trójmieście komunikacją miejską.

Opinie o Zbożowa

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Zbożowa
Wojciech Jenda
+13
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA