[Strzelin] Osiedle "Na Tartaku"

[Strzelin] Osiedle "Na Tartaku"

REKLAMA

O inwestycji [Strzelin] Osiedle "Na Tartaku"

„Osiedle na Tartaku” Jest to zespół trzech budynków czteropiętrowych z poddaszem użytkowym, zlokalizowany w Strzelinie przy ul. Św. Jana. Osiedle znajduje się blisko centrum miasta i Rynku, w cichej i spokojnej okolicy, w bezpośrednim sąsiedztwie parku. Lokalizacja zapewnia ciszę i spokój a jednocześnie umożliwia szybki i łatwy dostęp do położonej niedaleko szkoły, przedszkola, poczty, parku, kościoła oraz placówek handlowych i usługowych zlokalizowanych w Rynku i okolicach. Na działce o powierzchni ok.8000 m2 powstaną trzy budynki mieszkalne z windami i garażem podziemnym. Dla wygody mieszkańców w jednym budynku na parterze zaprojektowaliśmy lokale handlowo - usługowe. Inwestycja została podzielona na III etapy. Łącznie powstanie 112 nowoczesnych, wygodnych i przestronnych mieszkań. Projektując nowe osiedle staraliśmy się zapewnić interesującą architekturę oraz duże zróżnicowanie dostępnych lokali. Oferujemy mieszkania o powierzchni od 38 do 108 m2, w tym lokale dwupoziomowe z antresolą . Każde mieszkanie posiada balkon lub taras, wszystkie cechuje funkcjonalny układ. W kondygnacji podziemnej będą parkingi oraz komórki lokatorskie. Na wewnętrznym dziedzińcu będzie zlokalizowany zielony ogród z oświetlonymi alejkami , gdzie wśród drzew i krzewów znajdzie się bezpieczny, kompleksowo urządzony plac zabaw dla dzieci. Budynki zostały zaprojektowane z uwzględnieniem sprawdzonych technologii oraz naturalnych, energooszczędnych materiałów. Mieszkania będą wykończone w standardzie deweloperskim. Każde mieszkanie posiada domofon, instalacją telefoniczna oraz dostęp do internetu i telewizji kablowej, drzwi wejściowe wzmocnione i okna z PCV w jednostronnej okleinie dębowej. Mieszkania na parterze mają okna z roletami zabezpieczającymi. Lokalizacja osiedla , ogrodzenie i zagospodarowanie całego terenu oraz własne miejsca parkingowe zapewniają spokój , wygodę i bezpieczeństwo dla mieszkańców.   więcej: http://www.osinskiisyn.pl/index.php?what=st_dev&menu=dev
Napisz komentarz
Orzech
http://www.e.gazeta.wroc.pl/O78830_2008 ... domy01.pdf
Orzech
Ładne to mało powiedziane

(STRZELIN) Już za kilka tygodni firma „Osiński i Syn” podejmie się jednego z największych w swojej historii zadań. Mało tego, będzie to jedno z najpoważniejszych przedsięwzięć budowlanych zrealizowanych w Strzelinie w ciągu ostatnich 30 latach. A skorzystać ma na tym grubo ponad 100 rodzin.
W ubiegłym roku pisaliśmy, że teren po byłym tartaku przy ul. Jana Pawła II w Strzelinie kupiła firma „Osiński i Syn”. Informowaliśmy również, że w miejscu tym powstaną kiedyś budynki. Jednak wówczas nic więcej o planowanej inwestycji nie było wiadomo. Dziś podajemy informację o tym, co powstanie w miejscu byłego zakładu drzewnego. A powstanie coś niespotykanego dotychczas w Strzelinie. Rodzinna firma Osińskich zajmuje się szeroko rozumianą działalnością budowlaną. W ubiegłym roku wybudowa dla gminy budynek z mieszkaniami socjalnymi oraz finalizuje budowę wielorodzinnego budynku z mieszkaniami na sprzedaż. Najnowszym i największym projektem przedsiębiorców jest budowa „Osiedla na Tartaku”. Przy ul. Św. Jana powstanie zespół trzech trzypiętrowych budynków z poddaszem użytkowym. Działka pod to przeznaczona ma powierzchnię 8000m kw, czyli blisko jednego hektara. Dlatego też wewnątrz, miedzy budynkami, inwestorzy zamierzają usytuować mały park z oświetlonym placem zabaw dla dzieci. Same budynki wyposażone zostaną w windy, pomieszczenia gospodarcze i podziemne garaże. Ponadto na parterze jednego z bloków znajdować się będzie sieć lokali handlowo - usługowych.
- Architektura budynków jest naszym zdaniem bardzo ciekawa – mówi jeden z współwłaścicieli firmy Arkadiusz Osiński. - Zdecydowaliśmy się na stworzenie takiego projektu, który spełniłby oczekiwania osób i rodzin, które cenią sobie nie tylko wygodę mieszkania, ale także estetykę pomieszczeń, jak i otoczenia. Śmiało mogę powiedzieć, że wybudowane przez nas obiekty w niczym nie będą ustępować tym najładniejszym z Wrocławia. A biorąc pod uwagę fakt, że jest to spokojna część Strzelina i do tego położona w samym centrum, mieszkańcy będą mieć wyjątkowy komfort korzystania z położonych blisko instytucji – podkreśla nasz rozmówca.
Dla przyszłych lokatorów przygotowanych będzie łącznie 112 mieszkań o zróżnicowanej architekturze wnętrza. Również wielkość mieszkań będzie zróżnicowana, od najmniejszych o powierzchni 38m kw do apartamentów blisko 100 metrowych. Przy tym niektóre mieszkania będą dodatkowo dwupoziomowe. Ponadto każde z mieszkań posiadać będzie balkon lub taras. Wszystkie lokale wyposażone będą w domofony, sieć telefoniczną, internetową i łącza telewizji kablowej. Okna wykonane będą z profili PCV w dębowej okleinie. Cały teren ma być dla bezpieczeństwa ogrodzony i oświetlony. Mieszkania dla przyszłych nabywców będą przygotowane w standardzie deweloperskim. Zapytany przez nas Arkadiusz Osiński zapewnia, że całe zadanie zamierzają zrealizować do końca przyszłego roku, a prace ziemne przy budowie osiedla rozpoczną się już za kilka tygodni.

(AK)

http://www.sloworegionu.pl/index.php?p= ... 1&idn=1971
Orzech
Opis inwestycji

„Osiedle na Tartaku”

Jest to zespół trzech budynków czteropiętrowych z poddaszem użytkowym, zlokalizowany w Strzelinie przy ul. Św. Jana. Osiedle znajduje się blisko centrum miasta i Rynku, w cichej i spokojnej okolicy, w bezpośrednim sąsiedztwie parku. Lokalizacja zapewnia ciszę i spokój a jednocześnie umożliwia szybki i łatwy dostęp do położonej niedaleko szkoły, przedszkola, poczty, parku, kościoła oraz placówek handlowych i usługowych zlokalizowanych w Rynku i okolicach.

Na działce o powierzchni ok.8000 m2 powstaną trzy budynki mieszkalne z windami i garażem podziemnym. Dla wygody mieszkańców w jednym budynku na parterze zaprojektowaliśmy lokale handlowo - usługowe.

Inwestycja została podzielona na III etapy. Łącznie powstanie 112 nowoczesnych, wygodnych i przestronnych mieszkań. Projektując nowe osiedle staraliśmy się zapewnić interesującą architekturę oraz duże zróżnicowanie dostępnych lokali. Oferujemy mieszkania o powierzchni od 38 do 108 m2, w tym lokale dwupoziomowe z antresolą . Każde mieszkanie posiada balkon lub taras, wszystkie cechuje funkcjonalny układ. W kondygnacji podziemnej będą parkingi oraz komórki lokatorskie. Na wewnętrznym dziedzińcu będzie zlokalizowany zielony ogród z oświetlonymi alejkami , gdzie wśród drzew i krzewów znajdzie się bezpieczny, kompleksowo urządzony plac zabaw dla dzieci. Budynki zostały zaprojektowane z uwzględnieniem sprawdzonych technologii oraz naturalnych, energooszczędnych materiałów. Mieszkania będą wykończone w standardzie deweloperskim. Każde mieszkanie posiada domofon, instalacją telefoniczna oraz dostęp do internetu i telewizji kablowej, drzwi wejściowe wzmocnione i okna z PCV w jednostronnej okleinie dębowej. Mieszkania na parterze mają okna z roletami zabezpieczającymi.

Lokalizacja osiedla , ogrodzenie i zagospodarowanie całego terenu oraz własne miejsca parkingowe zapewniają spokój , wygodę i bezpieczeństwo dla mieszkańców.

Realizacja I etapu : czerwiec 2008-grudzień 2009

INFORMACJA I SPRZEDAŻ MIESZKAŃ:

Strzelin, ul. Dzierżoniowska 16c
Tel. 071 79 62 958
Tel. 0 602 530 919
Fax. 071 79 62 957
e-mail: arek@ois.com.pl

tartak_1.jpg

tartak_2.jpg

tartak_3.jpg

tartak_4.jpg

tartak_5.jpg

http://www.ois.com.pl/index.php?what=st ... i&menu=dev
REKLAMA