DODAJ

Mieszkania ul. Tołstoja 12

Jest to budynek, w którym znajduje się 41 mieszkań oraz 2 lokale użytkowe. Wszystkie lokale wykonane są w standardzie deweloperskim, z czego aż 14 z nich to lokale dwupoziomowe. Do atutów inwestycji niewątpliwie należy lokalizacja. Cisza i spokój jaki oferuje pełna zieleni ulica Tołstoja, łączy się tutaj z funkcjonalnością - budynek znajduje się zaledwie kilka minut spacerem od świdnickiego rynku, a w pobliżu znajduje się hipermarket TESCO. Aby zapewnić Państwu komfort i bezpieczeństwo, teren wokół budynku został ogrodzony, z wyodrębnieniem miejsc postojowych wyłącznie dla mieszkańców. W obrębie inwestycji znajduje się również plac zabaw.

więcej na stronie:

http://www.wallbud.pl/index.php?s_id=1&k_id=7&kategoria=23&produkt=7&tytul=Budynek_mieszkalny_przy_ul__Tolstoja_12

Szczegóły - [Świdnica] Mieszkania ul. Tołstoja 12
inwestorWallbud Sp. z o.o.
Gregs 29.05.2007, godz. 01:37
43 mieszkania – zasiedlenie na przełomie października i listopada 2007 roku Właśnie tyle lokali będzie znajdowało się w budynku mieszkalnym przy ulicy Tołstoja 12 w Świdnicy.

Nieruchomość położona jest w bardzo atrakcyjnej dzielnicy willowej położonej w centrum miasta. Łącznie zajmie powierzchnię 2 tysięcy 246 m2. Obiekt będzie posiadał pięć kondygnacji oraz cztery klatki schodowe. Przy czym na dwóch ostatnich piętrach usytuowano mieszkania dwupoziomowe. Mieszkania składają się z jednego, dwóch, trzech lub czterech pokoi.

Wszystkie wybudowane będą w systemie developerskim przez znane w Świdnicy Przedsiębiorstwo Budowlano-Produkcyjno-Usługowe „Bulprus” z Lubawki. Firma obecnie buduje dla Świdnickiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego budynek mieszkalny przy ulicy Głowackiego w Świdnicy. O atrakcyjności oferty świadczy również fakt, że na ulicy Tołstoja mają powstać miejsca parkingowe oraz plac zabaw.

Inwestor posiada już pozwolenie na budowę. Pod koniec maja rozpoczynają się roboty budowlane. Zainteresowane osoby mogą składać swoje zgłoszenia pod numerem telefonu
074 856 90 22.

76606df600f2b032.jpg
odpowiedz
Jesteś deweloperem? Dodaj bezpłatnie inwestycję.
+ Dodaj inwestycję