[Szczecin] Biurowce "Brama Portowa"

[Szczecin] Biurowce "Brama Portowa"

Szczecin/Stare Miasto
REKLAMA
Napisz komentarz
Orzech
Biurowiec Brama Portowa II w Szczecinie otrzymał certyfikat LEED na poziomie Platinum. To drugi obiekt w mieście, który przeszedł certyfikację w systemie LEED. Budynek Brama Portowa II został oceniony pozytywnie m.in. pod względem optymalizacji wydajności systemu wentylacji, komfortu cieplnego oraz dostępu do naturalnego światła.

Więcej: http://www.eurobuildcee.com/index.php?p ... ma-portowa
R77
PKO BP w Bramie Portowej
Ewa Andrzejewska | 14 marca 2014

PKO BP w Bramie Portowej

PKO BP otworzy oddział banku oraz punkt obsługi klienta domu maklerskiego w Bramie Portowej. Bank podpisał umowę najmu 1090 mkw. powierzchni handlowej w szczecińskim budynku.

http://www.eurobuildcee.com/index.php?p ... e-portowej
Orzech
ING Bank Śląski wprowadzi się do Bramy Portowej

ING Bank Śląski został nowym najemcą Bramy Portowej w Szczecinie. Zajmie on 1,6 tys. mkw. powierzchni w budynku Brama Portowa I.

Więcej: http://eurobuildcee.com/?page=news&id=1 ... -portowej-
Orzech
Deloitte w kompleksie Brama Portowa I

SwedeCenter informuje, że firma Deloitte podpisała umowę najmu na 380 mkw. powierzchni biurowej w budynku Brama Portowa I w Szczecinie.

Więcej: http://www.propertynews.pl/biura/deloit ... 19807.html
Orzech
Genpact dołączył do najemców Bramy Portowej

Szczeciński biurowiec Brama Portowa zrealizowany przez firmę Swedecenter ma nowego najemcą. Do budynku wprowadził się Genpact działający w branży zarządzania biznesem i oferowania technologii - pisze gazeta.pl.

Więcej: http://www.propertynews.pl/biura/genpac ... 17752.html
Jan Hawełko
SwedeCenter informuje, że podpisała umowę z firmą LUX MED, liderem rynku prywatnej opieki medycznej w Polsce, na wynajem 800 metrów kwadratowych powierzchni w budynku „Poczty” w kompleksie biurowym Brama Portowa w Szczecinie. Otwarcie pierwszej w mieście placówki działającej pod marką LuxMed planowane jest latem tego roku.

pokaz-artykul.png
REKLAMA