[Szczecin] Biurowiec "Oxygen"

[Szczecin] Biurowiec "Oxygen"

Szczecin/Centrum
REKLAMA
inwestorEcho Investment S.A.
projektantArch-Deco Sp. z o.o.
realizacjaIII kw. 2010

O inwestycji [Szczecin] Biurowiec "Oxygen"

Biurowiec "Oxygen" w Szczecinie
Napisz komentarz
Jan Hawełko
Jan Hawełko
Firma DGS Business Services wynajęła blisko 1 500 mkw. powierzchni biurowej w budynku Oxygen, zrealizowanym przez Echo Investment w Szczecinie.

Biuro DGS Business Services zlokalizowane będzie na V piętrze biurowca.

Nowo tworzone centrum usług wspólnych pod nazwą DGS Business Services sp. z o.o., obok firmy DGS Poland Sp. z o.o. jest częścią globalnej organizacji DGS, która należy do duńskiej Grupy kapitałowej William Demant zajmującej się produkcją aparatów słuchowych, urządzeń diagnostycznych oraz interaktywnych urządzeń komunikacyjnych.

pokaz-artykul.png
Jan Hawełko
PKO Bank Polski przedłużył umowę wynajmu blisko 750 mkw. powierzchni biurowej w budynku Oxygen, zrealizowanym przez Echo Investment w Szczecinie.
Wśród firm, które wynajęły biura w Oxygenie są m.in. Tieto Poland, brightONE, Enea, Vortex Polska i Medicover.

Oxygen to 9-kondygnacyjny biurowiec zlokalizowany w Szczecinie przy skrzyżowaniu ul. Malczewskiego i al. Wyzwolenia. Obiekt oferuje łącznie ponad 14 000 mkw. powierzchni pod wynajem. W budynku zastosowano nowoczesne rozwiązania technologiczne.

pokaz-artykul.png
Jan Hawełko
Firma brightONE wynajęła 1,5 tys. mkw. powierzchni biurowej w budynku Oxygen, zrealizowanym przez Echo Investment w Szczecinie. Biuro brightONE zlokalizowane będzie na ósmym, ostatnim piętrze biurowca.

BrightONE to firma oferująca kompleksowe usługi IT dla globalnych klientów. W Polsce posiada centra rozwoju oprogramowania zlokalizowane w dwóch miastach: Szczecinie i Wrocławiu. Wśród firm, które wynajęły biura w Oxygenie są m.in. Tieto Poland, Nordea Bank Polska, Enea, Vortex Polska i Medicover.

pokaz-artykul.png
Jan Hawełko
134877_1000x.jpg
Orzech
Materiał wideo: http://www.muratorplus.pl/technika/zrow ... 78443.html
REKLAMA