[Szklarska Poręba] Apartamentowiec Lolobrygida

REKLAMA

O inwestycji [Szklarska Poręba] Apartamentowiec Lolobrygida

Obiekt  jest położony na skraju Karkonoskiego Parku Narodowego ok 50m od dolnej stacji wyciągu krzesełkowego na Szrenicę. Do willi należy zalesiony teren, przez który przepływa malowniczy górski strumień oraz przebiega narciarska trasa zjazdowa "LOLOBRYGIDA", co umożliwia bezpośredni zjazd oraz zejście z naszego terenu do stacji wyciągu. Z bliskością obiektów narciarskich wiąże się łatwy dostęp do sprzętu turystycznego (rowerowego i narciarskiego). W pobliżu parking strzeżony oraz wiele atrakcyjnych tras do uprawiania TREKKING-u.

więcej na stronie:

http://www.lolobrygida.pl/indexlola.html

Napisz komentarz
megimagi
Apartamentowiec stoi na końcówce nartostrady o takiej samej nazwie - tuż obok dolnej stacji kolei linowej na Szrenicę i stąd jego nazwa.
Rafis
:drunken:
Jagoda
Chyba nie chcesz powiedzieć, że nie wiesz od czego pochodzi nazwa apartamentowca ??!!
mg1803
Do apartamentowca można to w ostateczności zaliczyć. Ale z nazwą przesadzili... "Lolobrygida"? WTF? Jakiś Lolo poderwał Brygidę i na cześć ich znajomości nazwał apartamentowiec?!
Orzech
Zdjęcia z budowy: http://www.lolobrygida.pl/budowa.html
Orzech
Apartamentowiec Lolobrygida

Apartamentowiec Lolobrygida został bardzo dobrze wkomponowany w krajobraz, granicząc z jednej strony ze strumieniem, z drugiej zaś z pięknymi świerkami parku karko- noskiego. Dodatkowo wyróżniać nas będzie dobra architektura i zastoso- wanie naturalnych, ekologicznych materiałów.
W części podziemnej budynku zlokalizowane są miejsca parkingowe oraz boksy na sprzęt narciarski, rowery, itp. Parter to recepcja z ciekawie zaaranżowanym wnętrzem, w pełni wykończonym i wyposażonym holem, klatką schodową i korytarzami. Na pozostałych kondygnacjach znajdują się apartamenty o powierzchniach od 30 do 60 m2. Każdy apartament wykończony jest w standardzie developerskim lub w wysokim standardzie z meblami i pełnym wyposażeniem, z drzwiami wygłuszającymi i zamkiem na kartę magnetyczną. Dla podniesienia komfortu umożliwimy podłączenie każdego apartamentu pod system klimatyzacji. Niektóre apartamenty posiadają balkony lub tarasy. Natomiast atrakcją apartamentów na ostatniej kondygnacji są przestrzenne wnętrza przy skośnych, dobrze doświetlonych ścianach.
Doskonałym miejscem do regeneracji sił po aktywnym dniu będzie sauna, wyłącznie do użytku osób korzy- stających z apartamentów, oraz, na każdej kondygnacji, miejsce wypo- czynkowe na rozmowy do białego rana.
Wszystkie kondygnacje połączone będą przy użyciu windy panora- micznej, z której będzie można podziwiać Szklarską Porębę i stację wyciągu na Szrenicę.


Apartamentowiec Lolobrygida usytuowany jest u podnóża Szrenicy. Jest to najlepsza lokalizacja w Szklarskiej Porębie, bezpośrednio granicząca z trasą zjazdową Lolobrygida w odległości 50 m od wyciągu krzesełkowego na Szrenicę i 30 m od projektowanego wyciągu 6 krzesełkowego. Jest to początek większości szlaków turystycznych po Karkonoskim Parku Narodowym. Takie położenie pozwala na wyjście bezpośrednio z budynku na trasę narciarską przez co maksymalne wykorzystanie czasu zaplanowanego na uprawianie narciarstwa, jazdy na rowerze czy też pieszych wędrówek. Bliskość kilku przejść granicznych a w przyszłości otwarcie granic powoduje, że jest to idealne miejsce do wypadów turystycznych na terytorium Czech.

http://www.lolobrygida.pl/indexlola.html

mapa3.jpg

1ib.jpg

2ib.jpg

3ib.jpg

4ib.jpg

5ib.jpg

6ib.jpg
REKLAMA