Topole

Topole

Mieszkania/Wrocław/Psie Pole/Zgorzelisko/Żmudzka
REKLAMA
inwestorInkom S.A.
projektantOlejnik Pracownia Projektowa
realizacjaIII kw. 2023

O inwestycji Topole

Budynek wielorodzinny Topole we Wrocławiu liczy 47 mieszkań od 28 do 73 mkw. Znajduje się podziemna hala parkingowa na 61 miejsc oraz komórki lokatorskie. Na pięciu kondygnacjach zaprojektowane zostały kawalerki oraz mieszkania 2, 3 i 4-pokojowe. Na pierwszym piętrze są tarasy, wyżej znajdują się balkony. Na wczesnym etapie budowy właściciele sami mogą zdecydować jak wyglądało będzie ich przyszłe lokum. Dostępna jest opcja zmian w układzie ścian działowych i instalacjach.


Inwestycja Topole powstaje w ramach zorganizowanej dzielnicy z pełną infrastrukturą. To miejsce, w którym dobrze jest mieszkać. W sąsiedztwie osiedla znajdują się markety spożywcze znanych sieci. Niedaleko są lokalne centra handlowe: Galeria Kiełczowska oraz Korona. Liczne punkty usługowe umożliwiają sprawne załatwienie codziennych spraw. Niedaleko działają przychodnie lekarskie, szkoły, żłobki i przedszkola. Blisko ulicy Żmudzkiej jest klub fitness CrossGym Psie Pole, w tym samym budynku funkcjonuje Publiczne Przedszkole Wrocławskie Skauty.


Niedaleko ulicy Żmudzkiej w stronę Kiełczowa położony jest spory park. Można odwiedzać go pieszo lub rowerem. Dobry punkt wycieczki rowerowej stanowią również brzegi Widawy. Liczne tereny zielone sprzyjają wypoczynkowi na świeżym powietrzu.


Ważną zaletą lokalizacji osiedla jest dobra komunikacja z każdą częścią Wrocławia. Tuż obok znajduje się przystanek autobusowy linii: 121, 131, 150, 251, N. Bezpośredni autobus jedzie do centrum około 30 minut. Niedaleko osiedla biegnie obwodnica Śródmiejska oraz Autostradowa Obwodnica Wrocławia. Szybkie trasy umożliwiają sprawny dojazd m.in. do autostrady A4, drogi ekspresowej S8 i na południe miasta.

Opinie o Topole

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Topole
Jakub Zazula
+82
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji Topole
Jan Hawełko
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA