Topole. Miejsce, w którym dobrze jest mieszkaćMateriały inwestora

Topole. Miejsce, w którym dobrze jest mieszkać

Artykuł sponsorowany
REKLAMA

Na wrocławskim Psim Polu – w cichej, przyjaznej i zielonej okolicy – ruszyła budowa kameralnej inwestycji Topole. Powstanie tu 47 komfortowych mieszkań, na wczesnym etapie budowy właściciele mogą sami zdecydować, jak będzie wyglądało ich przyszłe lokum.

Topole na Psim Polu jest kolejnym przedsięwzięciem wrocławskiej firmy deweloperskiej INKOM, która od 25 lata działa na lokalnym rynku mieszkaniowym.

Funkcjonalność i wygoda na co dzień

Budynek przy ulicy Żmudzkiej, zaprojektowany przez Olejnik Pracownię Projektową, będzie składał się z pięciu kondygnacji mieszkalnych. Część inwestycji stanowi garaż z 61 miejscami parkingowymi, usytuowany na poziomie "-1" oraz komórki lokatorskie.

Klatki schodowe wyposażono w nowoczesne, cichobieżne windy ze specjalnym systemem bezpieczeństwa. Architektura budynku jest prosta, brak zbędnych elementów dekoracyjnych czyni ją klasyczną i ponadczasową – informują przedstawiciele firmy INKOM.

Zaprojektowane zostały kawalerki oraz mieszkania 2, 3 i 4-pokojowe, o metrażach od 28,10 do 73,85 mkw. Na pierwszym piętrze będą tarasy, wyżej balkony. We wczesnej fazie budowy właściciele sami mogą zdecydować, jak ma wyglądać ich przyszłe lokum. Dostępna jest opcja zmian w układzie ścian działowych i instalacjach. Deweloper oferuje także możliwość wykończenia mieszkania pod klucz.

- Klient, który wybierze naszą ofertę pod klucz, w momencie odbioru otrzymuje mieszkanie praktycznie gotowe do wprowadzenia się. Dzięki naszej współpracy z zaufanymi podwykonawcami zyskuje pewność najwyższej jakości zastosowanych materiałów i rozwiązań, a jeśli chce nadać wnętrzom indywidualny charakter, chętnie spotkamy się i opracujemy projekt spełniający indywidualne wyobrażenia – zapewnia INKOM.

Spokojna okolica i bogata infrastruktura

REKLAMA

Inwestycja Topole powstaje w cichym, przyjaznym otoczeniu, bezpośrednio przy nowym osiedlu o niskiej zabudowie. W pobliżu znajdują się również stare osiedla. Zaletą ich sąsiedztwa są rozległe, dobrze zagospodarowane przestrzenie wspólne z dorosłą bujną zielenią – zaznacza deweloper.

Budynek Inkomu powstaje w dobrze rozwiniętej dzielnicy z pełną infrastrukturą.

To miejsce, w którym dobrze jest mieszkać. W sąsiedztwie osiedla znajdują się markety spożywcze znanych sieci. Niedaleko są lokalne centra handlowe: Galeria Kiełczowska oraz Korona. Liczne punkty usługowe umożliwiają sprawne załatwienie codziennych spraw. Niedaleko działają przychodnie lekarskie, szkoły, żłobki i przedszkola. Blisko ulicy Żmudzkiej jest klub fitness CrossGym Psie Pole, w tym samym budynku funkcjonuje Publiczne Przedszkole Wrocławskie Skauty – wymieniają przedstawiciele wrocławskiej firmy.

Blisko do parku i szybko do centrum

Niedaleko ulicy Żmudzkiej, w kierunku Kiełczowa, znajduje się spory park, do którego można wybrać się na spacer albo przejażdżkę rowerem. Pobliskie nabrzeża Widawy to także świetne miejsce na wycieczkę, liczne tereny zielone sprzyjają wypoczynkowi na świeżym powietrzu.

Jedną z kluczowych zalet lokalizacji inwestycji Topole, jest także bardzo dobra komunikacja z każdą częścią Wrocławia.

Tuż obok znajduje się przystanek autobusowy linii: 121, 131, 150, 251, N. Bezpośredni autobus jedzie do centrum około 30 minut. Niedaleko osiedla biegnie obwodnica Śródmiejska oraz Autostradowa Obwodnica Wrocławia. Szybkie trasy umożliwiają sprawny dojazd m.in. do autostrady A4, drogi ekspresowej S8 i na południe miasta – mówi deweloper.

To wszystko sprawia, że mieszkanie przy ulicy Żmudzkiej doceni każdy, kto szuka spokoju na co dzień, nie tracąc przy tym kontaktu z dynamicznym życiem miasta.