Unii Lubelskiej Vita

Unii Lubelskiej Vita

Mieszkania/Poznań/Unii Lubelskiej 10
REKLAMA

O inwestycji Unii Lubelskiej Vita

Unii Lubelskiej Vita to inwestycja, która zlokalizowana jest na poznańskiej Starołęce, na terenie dobrze skomunikowanej dzielnicy Nowe Miasto.

W ramach pierwszego etapu projekt oferuje 285 mieszkań, które powstały w budynku liczącym od 5 do 13 kondygnacji. Lokale są w strukturze od jednego do czterech pokoi i powierzchni od 26 do 88 mkw.

W dwupoziomowym garażu podziemnym, z niezależnym wjazdem na każdą kondygnację, mieszkańcy mają do dyspozycji 291 stanowisk postojowych, w tym 8 przeznaczonych dla osób z niepełnosprawnościami. Uzupełnieniem są 3 naziemne miejsca parkingowe oraz stojaki dla rowerów. Na parterze powstało 7 lokali usługowych.

Na terenie inwestycji znajdują się dwie strefy rekreacyjne z urządzeniami dla dzieci i osób starszych z elementami małej architektury i bogatym nasadzeniem zieleni. Nawierzchnia utwardzona wykonana została z elementów przepuszczających wody opadowe i roztopowe. Koncepcja architektoniczna zakłada liczne tereny zielone oraz ograniczony ruch kołowy na terenie inwestycji.

Opinie o Unii Lubelskiej Vita

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Unii Lubelskiej Vita
Wojciech Jenda
+2
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA