Panoramiqa

Panoramiqa

Mieszkania/Poznań/Nowe Miasto/Starołęka Mała/Wagrowska
REKLAMA
inwestorBPI Real Estate Poland Sp. z o.o.
projektantBrit Plan
realizacjaIV kw. 2024
wykonawcaCFE Polska Sp. z o.o.

O inwestycji Panoramiqa

Inwestycja Panoramiqa zlokalizowana jest w Poznaniu w północnej części dzielnicy Starołęka przy ulicy Wagrowskiej, w pobliżu skrzyżowania ulic Hetmańskiej i Unii Lubelskiej.

Osiedle tworzą dwa budynki o zróżnicowanej wysokości, w których łącznie powstało 272 mieszkania, w strukturze od jednego do czterech pokoi i powierzchni od 26 do 82 mkw.

Pierwszy budynek ma od siedmiu do dziewięciu pięter i kształt litery L. Natomiast drugi posiada 17 pięter, ma kształt prostokąta, a na jego szczycie jest taras widokowy. Inwestycję wyróżnia kaskadowa architektura.

Do mieszkań przynależą tarasy, loggie lub ogródki. Pomiędzy budynkami zaprojektowano zielony dziedziniec z placem zabaw dla dzieci.

Na parterze znajduje się lokal usługowy. Powstała również podziemna hala garażowa oraz naziemne miejsca postojowe i przestrzeń do przechowywania rowerów.

Usytuowanie osiedla pozwala na dostęp do pełnej infrastruktury handlowo-usługowej.

Najbliższy przystanek tramwajowy "Rondo Zegrze" oddalony jest o 150 metrów. W odległości 6 km znajduje się dworzec PKP Poznań Główny. Dojazd do Portu Lotniczego Poznań-Ławica zajmie nam około 20 minut.
Napisz komentarz
Jakub Zazula
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Jan Hawełko
+1
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA