[Wałbrzych] Centrum Logistyczne Belgian Polish Investment

Wałbrzych/Szczawienko
REKLAMA

O inwestycji [Wałbrzych] Centrum Logistyczne Belgian Polish Investment

Centrum Logistyczne firmy Belgian Polish Investment Sp. z o.o. w Wałbrzychu znajduje się przy ul. Uczniowskiej 21. 
Napisz komentarz
please delete this account
Financial Intermediaries Polska S.A. zawarła z Belgian Polish Investment sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu, umowę na wyłączną obsługę transakcji leasingu zwrotnego portfolio nieruchomości biurowych i magazynowo- produkcyjnych, o łącznej wartości 80.000.000 zł. Umowa jest elementem realizacji strategii spółki w zakresie pośrednictwa w transakcjach o dużej wartości na rynku nieruchomości i maszyn produkcyjnych.

- Belgian Polish Investment (BPI) sp. z o.o. jest właścicielem nieruchomości zlokalizowanych w Warszawie, zabudowanych halami o łącznej powierzchni 60 tys. m2, w 50 proc. wynajętych, na dwóch niezależnych działkach o powierzchni 120 tys. m2 oraz nieruchomości w Wałbrzychu, zabudowanej budynkami biurowymi oraz halami o łącznej powierzchni 75 tys. m2, na działce o powierzchni 200 tys. m2, w sąsiedztwie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

- BPI chce uwolnić pieniądze z istniejących nieruchomości, kontynuować budowę parków logistycznych w Warszawie oraz we Wrocławiu oraz rozpocząć nowe inwestycje w Belgii – powiedział Paweł Osowski, wiceprezes zarządu Financial Intermediaries Polska S.A. Umowa została podpisana na czas nieokreślony. Równolegle spółka będzie doradzać BPI w zakresie finansowania nowych inwestycji.

Financial Intermediaries Polska S.A. zarządza projektami w zakresie pośrednictwa finansowego. Flagowym projektem spółki jest portal Leasingtrader.pl, za pomocą którego można zawrzeć nową umowę leasingu, przejąć lub oddać istniejącą umowę leasingu. Leasingtrader.pl współpracuje z największymi firmami leasingowymi i dla klientów wybiera najkorzystniejsze oferty finansowania, z najniższą marką na rynku.

źródło: Financial Intermediaries Polska

http://www.newconnector.pl/financial-in ... investment
please delete this account
Zarząd Financial Intermediaries Polska S.A. informuje, że 8 maja 2012 roku zawarł z Belgian Polish Investment sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu, umowę na wyłączną obsługę transakcji leasingu zwrotnego portfolio nieruchomości biurowych i magazynowo- produkcyjnych, o łącznej wartości 80.000.000 zł:

1.Nieruchomości zlokalizowanych w Warszawie, zabudowanych halami o łącznej powierzchni magazynowo- produkcyjnej 60.000 m2, w 50 proc. wynajętych, na dwóch niezależnych działkach o powierzchni 120.000 m2.

2.Nieruchomości zlokalizowanej w Wałbrzychu, zabudowanej budynkami biurowymi oraz halami magazynowo- produkcyjnymi o łącznej powierzchni 75.000 m2, na działce o powierzchni 200.000 m2, w sąsiedztwie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Przedmiotowa umowa spełnia kryterium istotności, przyjęte przez Spółkę i tym samym przedmiotową umowę należy uznać za istotną dla działalności Financial Intermediaries Polska S.A.
Tsamb
Generalnie obiekt bez pomysłu na siebie i zero inwestycji. Żywiec się wyniósł, biuro rachunkowe zamknięte, została Coca-Cola. Dołączyło biuro handlowe Bakomy i sklep z częściami motoryzacyjnymi.
please delete this account
[attachment=0:41ffb99q][galeria]15122010179.jpg[/galeria][/attachment:41ffb99q]
please delete this account
I co obiekt skazany na ruinę?
DlugiX
Coś wiadomo jak z tą Coca- Colą?
Jeśli tak jak eyango wspominał powstało tam biuro koncernu to warto zmienić tytuł wątku
i ewentualnie przenieść do odpowiedniego działu :)
REKLAMA