[Warszawa] Apartamenty "Murano"

[Warszawa] Apartamenty "Murano"

Warszawa/Śródmieście
REKLAMA

O inwestycji [Warszawa] Apartamenty "Murano"

Wyjątkowe i prestiżowe miejsce Apartamenty Murano powstają w sercu Warszawy. Bliskość centrum i stacji metra Dworzec Gdański to atuty dla ceniących czas. Stare i Nowe Miasto oraz okoliczne parki z pięknym drzewostanem zachęcają do spacerów i porannego joggingu. Z kolei sąsiedztwo CH Arkadia z pewnością ułatwi codzienne funkcjonowanie. Nowoczesna architektura i bezpieczeństwo Apartamenty Murano to najlepsza architektura, to elewacje pokryte naturalnym kamieniem z ozdobnymi rozetami. Na najwyższych piętrach usytuowano klimatyzowane apartamenty z przestronnymi tarasami. Powierzchnie mieszkalne będzie można aranżować zgodnie z indywidualnymi upodobaniami. W każdym z mieszkań zaplanowano dostęp do najnowocześniejszej infrastruktury multimedialnej. W sposób szczególny zadbano o bezpieczeństwo, wyposażając cały budynek w zaawansowany system wideofonów z funkcją alarmu, pozwalający na połączenie z kilkoma innymi lokalami oraz przekazujący obraz z wybranych miejsc, np. placów zabaw. Zieleń w samym sercu Warszawy Walorem inwestycji jest zamknięty, rozległy ogród z trzema tematycznymi placami zabaw. Na obszarze jednego hektara powstanie zaciszna enklawa spokoju i zieleni. Różnorodne gatunki roślin zapewnią jej piękny wygląd o każdej porze roku. Elementy małej architektury ogrodu dobrano tak, aby wkomponowały się w krajobraz i nie przesłaniały zieleni. Woda z kaskady będzie łagodnie spływać po granitowych płytach, przechodząc w niewielką sadzawkę z bijącymi z niej fontannami. Więcej informacji: www.apartamentymurano.pl  
Napisz komentarz
Jakub Zazula
CiotkaStasia
46411_1000x.jpg46412_1000x.jpg46413_1000x.jpg46414_1000x.jpg46415_1000x.jpg46416_1000x.jpg
MatKoz
30834_1000x.jpg
alsen strasse 67
5365_1000x.jpg5366_1000x.jpg
alsen strasse 67
Wyjątkowe i prestiżowe miejsce
Apartamenty Murano powstają w sercu Warszawy. Bliskość centrum i stacji metra Dworzec Gdański to atuty dla ceniących czas. Stare i Nowe Miasto oraz okoliczne parki z pięknym drzewostanem zachęcają do spacerów i porannego joggingu. Z kolei sąsiedztwo CH Arkadia z pewnością ułatwi codzienne funkcjonowanie.
Nowoczesna architektura i bezpieczeństwo
Apartamenty Murano to najlepsza architektura, to elewacje pokryte naturalnym kamieniem z ozdobnymi rozetami. Na najwyższych piętrach usytuowano klimatyzowane apartamenty z przestronnymi tarasami. Powierzchnie mieszkalne będzie można aranżować zgodnie z indywidualnymi upodobaniami. W każdym z mieszkań zaplanowano dostęp do najnowocześniejszej infrastruktury multimedialnej. W sposób szczególny zadbano o bezpieczeństwo, wyposażając cały budynek w zaawansowany system wideofonów z funkcją alarmu, pozwalający na połączenie z kilkoma innymi lokalami oraz przekazujący obraz z wybranych miejsc, np. placów zabaw.
Zieleń w samym sercu Warszawy
Walorem inwestycji jest zamknięty, rozległy ogród z trzema tematycznymi placami zabaw. Na obszarze jednego hektara powstanie zaciszna enklawa spokoju i zieleni. Różnorodne gatunki roślin zapewnią jej piękny wygląd o każdej porze roku. Elementy małej architektury ogrodu dobrano tak, aby wkomponowały się w krajobraz i nie przesłaniały zieleni. Woda z kaskady będzie łagodnie spływać po granitowych płytach, przechodząc w niewielką sadzawkę z bijącymi z niej fontannami.
więcej informacji http://www.apartamentymurano.pl/
 
REKLAMA