[Warszawa] Osiedle "Inflancka A"

[Warszawa] Osiedle "Inflancka A"

Mieszkania/Warszawa/Wola/Muranów
REKLAMA

O inwestycji [Warszawa] Osiedle "Inflancka A"

Osiedle "Inflancka A" w Warszawie

Opinie o [Warszawa] Osiedle "Inflancka A"

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji [Warszawa] Osiedle "Inflancka A"
CiotkaStasia
46418_1000x.jpg46419_1000x.jpg46420_1000x.jpg46421_1000x.jpg46422_1000x.jpg46423_1000x.jpg46424_1000x.jpg46425_1000x.jpg46426_1000x.jpg
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji [Warszawa] Osiedle "Inflancka A"
Jan Hawełko
Idealna lokalizacja, świetna dzielnica, natychmiastowy dostęp do centrum, nowoczesna architektura, pełne zaplecze rekreacyjne. Muranów to jedna z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Warszawy, gdzie tradycja i historia splatają się
z nowoczesnością. W okolicy nie brakuje miejsc, które pozwolą schronić się przed wielkomiejskim zgiełkiem.
Dwa wspaniałe parki: Traugutta i Ogród Krasińskich, Opera Kameralna, kultowe kino Muranów - to miejsca, w których można złapać oddech, zrelaksować się, odpocząć. Spacer nad Wisłą lub na Stare Miasto zajmie nam zaledwie kilka minut.
W sąsiedztwie jest wiele miejsc przyjaznych dzieciom, a liczne restauracje i kawiarenki czy basen pozwolą przyjemnie spędzać wolne popołudnia po całym dniu pracy.

Muranów. Tu wszystko jest na miejscu: szkoły, banki, centra handlowe i rozrywkowe, restauracje, liczne obiekty sportowe i rekreacyjne, nawet stacja metra. To po prostu środek miasta - idealne miejsce dla osób aktywnych, ceniących sobie łatwy i szybki dostęp do wszelkich udogodnień. Osiedle Inflancka położone jest pomiędzy ulicami: Inflancką, Pokorną i Stawki. To wyjątkowo cicha i spokojna część dzielnicy. Zwarta zabudowa, stanowiąca jednocześnie ekran akustyczny, oddziela osiedle od ruchliwych arterii: Jana Pawła II, Andersa, Słomińskiego. Znakomite połączenie
z innymi częściami stolicy zapewniają: przebiegająca w pobliżu linia metra (stacja Dworzec Gdański) i liczne linie autobusowe i tramwajowe. Stąd naprawdę wszędzie jest blisko.

Osiedle Inflancka to zespół o jednolitym i zdecydowanym charakterze. W jego skład wchodzą cztery budynki o wysokości 4÷7 kondygnacji i trzy budynki wysokie (14÷16 kondygnacji). Całość harmonijnie wpasowuje się w istniejącą zabudowę wzdłuż ul. Stawki, a dwie "wieże" stanowią przestrzenną dominantę osiedla. Z mieszkań na wyższych kondygnacjach rozciąga się niezwykły widok na tętniącą życiem Warszawę. Szeroka oferta zaprojektowanych lokali umożliwia dostosowanie metrażu i układu do indywidualnych potrzeb i wymagań przyszłych mieszkańców. Powierzchnia dostępnych mieszkań wynosi od 35 do 70 mkw. Mieszkania mają funkcjonalny rozkład pomieszczeń, widne kuchnie, loggię lub balkon. W podziemiu budynku zaprojektowano strzeżony parking dla mieszkańców.

Przy Inflanckiej mieszka się po prostu przyjemnie. Ogrodzony teren daje poczucie prywatności i niezależności. Wewnętrzny dziedziniec wyłączony jest z ruchu samochodowego, a zaprojektowana zieleń, ławeczki i plac zabaw dla dzieci sprzyjają wypoczynkowi i rekreacji. Bezpieczeństwo zapewnia nowoczesny system monitoringu i kontroli dostępu oraz całodobowa ochrona.

Więcej informacji: www.echo.com.pl
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA