[Warszawa] Hotel "Renaissance" (5*)

[Warszawa] Hotel "Renaissance" (5*)

REKLAMA
inwestorPort - Hotel Sp. z o.o.
projektantJEMS Architekci Sp. z o.o.
realizacjaIII kw. 2016
wykonawcaPORR S.A.

O inwestycji [Warszawa] Hotel "Renaissance" (5*)

Pięciiogwiazdkowy hotel "Renaissance" na terenie Lotniska Chopina w Warszawie
Napisz komentarz
Jan Hawełko
152469_1000x.jpg
Jan Hawełko
PORR Polska ukończy przerwaną budowę hotelu Renaissance na Lotnisku Chopina w Warszawie. Wartość zlecenia wynosi ok. 26,7 mln euro.

Prace budowlane rozpoczną się na początku kwietnia i mają być zakończone w ciągu 15 miesięcy.

To szesnasty hotel realizowany przez PORR w naszym kraju.

Pięciogwiazdkowy Renaissance będzie pierwszym obiektem tej marki w Europie Środkowo-Wschodniej. Na ośmiu kondygnacjach zlokalizowanych będzie łącznie 225 pokoi dla 400 gości, kilka sal konferencyjnych, kompleks spa, basen i centrum fitness oraz restauracja. Dla kierowców zaplanowany jest trzypoziomowy parking.

pokaz-artykul.png
Jan Hawełko
Właściciel Lotniska Chopina wybrał firmę, która dokończy budowę pięciogwiazdkowego hotelu przy lotnisku. Budowę hotelu dokończy konsorcjum austriackiej firmy Porr - informuje gazeta.pl.

Budowa przerwana została latem 2013 r. ponieważ zbankrutował główny wykonawca - austriacka firma Alpine. Wykonane zostało ok. 60 proc. prac. Nowy wykonawca, Porr i jej polskiej spółki córki mają otrzymać za swoje prace ok. 138 mln zł.

pokaz-artykul.png
kimjestem
Ja to osobiście z tego nie korzystałem tylko jedynie jeszcze jakoś na początku stycznia wybrałem się zobaczyć jak to wszystko zobaczyć. Co do pytania to po prostu samemu musisz się chyba przejechać lub popatrzeć na stronę tego hotelu tam będą wszelkie informacje ha

Spadnij wreszcie z obłoków http://maciekwitek.blog.se/jak-zmienic-swoje-wnetrze-w-szybki-i-prosty-sposob/ propozycja nie do odrzucenia!
nowypan
Podpinam się do pytania wyżej czy ktoś już korzystał z tego ? Chciałbym się dowiedzieć ponieważ na weekend zamierzam przenocować w Warszawie a obiekt prezentuje się moim zdaniem bardzo dobrze i warto tam zajrzeć.

Poświęć chwilę, wejdź na -http://edukacjaija.blog.pl/. Zapraszam
MarysiaBryss
Czy ktoś korzystał już z usług tego obiektu - czy jest już przeznaczony do użytkowania, czy jeszcze trzeba trochę poczekać? Świetnie, że jest zlokalizowany tak blisko lotniska w Warszawie to duże ułatwienie dla wielu podróżnych.
REKLAMA