[Warszawa] Osiedle "Berberysowe Ogrody"

[Warszawa] Osiedle "Berberysowe Ogrody"

Mieszkania/Warszawa/Ochota/Rakowiec
REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje [Warszawa] Osiedle "Berberysowe Ogrody"

O inwestycji [Warszawa] Osiedle "Berberysowe Ogrody"

Wygoda i prestiż „Berberysowe Ogrody” to osiedle o podwyższonym standardzie. Elegancji nadaje mu ciepły kolor elewacji, starannie skomponowany z kolorystyką ogrodu. Dumą mieszkańców będą imponujące hole klatek schodowych oraz dopracowane w każdym szczególe części wspólne. Pomiędzy budynkami, wśród krzewów berberysu i jaśminu znajdzie się plac zabaw dla dzieci i miejsce do gry w bulle. Od zewnętrznej strony osiedla przewidziano powierzchnie handlowe i usługowe. Wszędzie blisko Ochota to jedna z najatrakcyjniejszych dzielnic. W jej starej części ciągle można odnaleźć ducha dawnej, inteligenckiej Warszawy. Zieleń parków oraz łatwy dostęp do wielkomiejskich udogodnień: kultury, oświaty, rekreacji i rozrywki powoduje, że mieszka się tutaj wygodnie. Bliskość dworca oraz lotniska to dodatkowy atut. Stąd niedaleko też do galerii handlowych. Z kolei w Ośrodku Kultury Ochoty na ciekawych zajęciach można realizować swoje artystyczne pasje, a w Teatrze Ochoty obejrzeć niejedno interesujące przedstawienie. Jasna przestrzeń W dwóch budynkach o wysokości od 3 do 12 kondygnacji znajdują się mieszkania łączące komfort i funkcjonalność. Szeroka gama metraży ułatwi dopasowanie przestrzeni do własnych potrzeb. Duże, drewniane okna sprawią, że wnętrza wypełnią się naturalnym światłem. Mieszkańcy mogą korzystać z loggii, balkonów lub tarasów, a na parterach od strony patio - z ogródków. Więcej informacji: www.budimex-nieruchomosci.pl

Opinie o [Warszawa] Osiedle "Berberysowe Ogrody"

Napisz komentarz
Jakub Zazula
+1
0
Zaloguj aby dodać komentarz
alsen strasse 67
5367_1000x.jpg5368_1000x.jpg
0
Zaloguj aby dodać komentarz
alsen strasse 67
Wygoda i prestiż
„Berberysowe Ogrody” to osiedle o podwyższonym standardzie. Elegancji nadaje mu ciepły kolor elewacji, starannie skomponowany z kolorystyką ogrodu. Dumą mieszkańców będą imponujące hole klatek schodowych oraz dopracowane w każdym szczególe części wspólne. Pomiędzy budynkami, wśród krzewów berberysu i jaśminu znajdzie się plac zabaw dla dzieci i miejsce do gry w bulle. Od zewnętrznej strony osiedla przewidziano powierzchnie handlowe i usługowe.
Wszędzie blisko
Ochota to jedna z najatrakcyjniejszych dzielnic. W jej starej części ciągle można odnaleźć ducha dawnej, inteligenckiej Warszawy. Zieleń parków oraz łatwy dostęp do wielkomiejskich udogodnień: kultury, oświaty, rekreacji i rozrywki powoduje, że mieszka się tutaj wygodnie. Bliskość dworca oraz lotniska to dodatkowy atut. Stąd niedaleko też do galerii handlowych. Z kolei w Ośrodku Kultury Ochoty na ciekawych zajęciach można realizować swoje artystyczne pasje, a w Teatrze Ochoty obejrzeć niejedno interesujące przedstawienie.
Jasna przestrzeń
W dwóch budynkach o wysokości od 3 do 12 kondygnacji znajdują się mieszkania łączące komfort i funkcjonalność. Szeroka gama metraży ułatwi dopasowanie przestrzeni do własnych potrzeb. Duże, drewniane okna sprawią, że wnętrza wypełnią się naturalnym światłem. Mieszkańcy mogą korzystać z loggii, balkonów lub tarasów, a na parterach od strony patio - z ogródków.
 więcej informacji http://www.budimex-nieruchomosci.pl/warszawa-ochota-osiedle-berberysowe-ogrody/
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA