[Warszawa] Osiedle Jana Kazimierza

[Warszawa] Osiedle Jana Kazimierza

Mieszkania/Warszawa/Wola/Odolany
REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje [Warszawa] Osiedle Jana Kazimierza

O inwestycji [Warszawa] Osiedle Jana Kazimierza

Osiedle Jana Kazimierza to elegancki kompleks mieszkaniowy, składający się z 292 mieszkań o różnej wielkości, rozplanowaniu pomieszczeń i ilości sypialni, począwszy od jednopokojowych 29 m2, poprzez szeroki wybór mieszkań dwupokojowych, zaczynających się od 48 m2, a skończywszy na mieszkaniach trzypokojowych 88 m2. W ofercie są mieszkania z loggiami, a na wyższych kondygnacjach apartamenty z tarasami. Niektóre mieszkania na parterze posiadają ogródki lokatorskie. W dwupoziomowym garażu podziemnym ulokowanych będzie ponad 300 miejsc parkingowych oraz komórki lokatorskie. Na terenie kompleksu przygotowany zostanie plac zabaw dla dzieci. W parterze budynku znajdą się sklepy oraz punkty usługowe. Od strony północnej i wschodniej osiedle okalają tereny zielone o powierzchni blisko 5000 m2. Idealne miejsce do odpoczynku, spacerów i uprawiania sportu. Zakończenie realizacji projektu nastąpi w styczniu 2009 roku. W przygotowaniu są już kolejne etapy osiedla. więcej informacji: http://www.pekaoproperty.pl/Inwestycje/Jana-Kazimierza/Osiedle

Opinie o [Warszawa] Osiedle Jana Kazimierza

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji [Warszawa] Osiedle Jana Kazimierza
Jakub Zazula
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji [Warszawa] Osiedle Jana Kazimierza
alsen strasse 67
10458_1000x.jpg10459_1000x.jpg10460_1000x.jpg
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji [Warszawa] Osiedle Jana Kazimierza
alsen strasse 67
Osiedle Jana Kazimierza to elegancki kompleks mieszkaniowy, składający się z 292 mieszkań o różnej wielkości, rozplanowaniu pomieszczeń i ilości sypialni, począwszy od jednopokojowych 29 m2, poprzez szeroki wybór mieszkań dwupokojowych, zaczynających się od 48 m2, a skończywszy na mieszkaniach trzypokojowych 88 m2. W ofercie są mieszkania z loggiami, a na wyższych kondygnacjach apartamenty z tarasami. Niektóre mieszkania na parterze posiadają ogródki lokatorskie. W dwupoziomowym garażu podziemnym ulokowanych będzie ponad 300 miejsc parkingowych oraz komórki lokatorskie. Na terenie kompleksu przygotowany zostanie plac zabaw dla dzieci.
W parterze budynku znajdą się sklepy oraz punkty usługowe. Od strony północnej i wschodniej osiedle okalają tereny zielone o powierzchni blisko 5000 m2. Idealne miejsce do odpoczynku, spacerów i uprawiania sportu.
Zakończenie realizacji projektu nastąpi w styczniu 2009 roku. W przygotowaniu są już kolejne etapy osiedla.
więcej informacji: http://www.pekaoproperty.pl/Inwestycje/Jana-Kazimierza/Osiedle
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA