[Warszawa] Osiedle Kameralne

[Warszawa] Osiedle Kameralne

Mieszkania/Warszawa/Bielany/Jelonki Południowe/Powstańców Śląskich 3
REKLAMA
inwestorRobyg S.A.

O inwestycji [Warszawa] Osiedle Kameralne

Osiedle Kameralne powstało w starej części Bemowa - Jelonkach. Otoczone jest domami jednorodzinnymi, gdzie cisza, spokój i zieleń stwarzają wspaniałe warunki dla komfortowego życia i wypoczynku w mieście.

Niewysoka zabudowa (od 2 do 4 pięter), starannie zaprojektowana zieleń osiedla oraz bezpieczny plac zabaw sprawiają, że Osiedle Kameralne to miejsce, do którego chce się wracać.


Robyg wprowadził do sprzedaży kolejny etap Osiedla Kameralnego. W sprzedaży jest 65 mieszkań o metrażach od 27 mkw. To osiedle, które jest rozwijane od wielu lat, posiada pełną infrastrukturę usługową i rekreacyjną, dlatego jest bardzo doceniane przez lokalne społeczności. 

Osiedle Kameralne wkomponowane jest w przestrzeń miejską wraz ze zrewitalizowanym jeziorem i towarzyszącym założeniem parkowym.Łącznie osiedle obejmuje około 900 lokali w 8 etapach. Cała inwestycja została zaprojektowana z myślą o mieszkańcach, z wieloma udogodnieniami i nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi.

Projekt to zespół budynków o zróżnicowanej architekturze, położonych w starej części Bemowa - na Jelonkach. Indywidualny charakter inwestycji sprawia, że jest to miejsce przyjazne zarówno rodzinom z dziećmi, jak i singlom ceniącym sobie spokój i bliskość natury. 

Funkcjonalne, przestronne i nasłonecznione mieszkania zostały zaprojektowane tak, aby każdy mieszkaniec z łatwością mógł zaaranżować je na wiele sposobów. Ogródki na parterach i balkony ze szklanymi balustradami sprawiają, że otaczająca zieleń staje się częścią aranżacji mieszkania.

Opinie o [Warszawa] Osiedle Kameralne

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji [Warszawa] Osiedle Kameralne
Wojciech Jenda
+3
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji [Warszawa] Osiedle Kameralne
Jakub Zazula
+6
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji [Warszawa] Osiedle Kameralne
Tuśka
Podgląd na plac budowy - dużo zdjęć: https://www.facebook.com/pg/robygdeweloper/photos/?tab=album&album_id=2013818878871586
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA