[Warszawa] Osiedle "Kaskada na Woli"

[Warszawa] Osiedle "Kaskada na Woli"

Mieszkania/Warszawa/Wola/Młynów
REKLAMA

O inwestycji [Warszawa] Osiedle "Kaskada na Woli"

Kaskada na Woli to atrakcyjny kompleks mieszkalno-usługowy usytuowany przy ul. Sokołowskiej na warszawskiej Woli. Jednym z najważniejszych atutów inwestycji jest lokalizacja, łącząca doskonałe połączenia komunikacyjne, zielone otoczenie oraz dobrze rozwiniętą infrastrukturę kulturalno-oświatową i handlową. Ulica Sokołowska znajduje się pomiędzy ulicami Górczewską i Wolską, które są doskonale skomunikowane licznymi połączeniami autobusowymi i tramwajowymi ze ścisłym centrum Warszawy (10 minut), jak i pozostałymi dzielnicami. Z osiedla szybko można dojechać do Dworca Zachodniego PKP i PKS (ok. 10 minut), Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina (ok. 20 minut), tras szybkiego ruchu w kierunku Wrocławia i Krakowa (około 20 minut) oraz obwodnicy w kierunku Białegostoku (ok. 5 minut). W przyszłości to właśnie w okolicy osiedla Kaskada planowany jest drugi etap linii metra (stacja Moczydło). Kompleks osiedlowy tworzyć będą budynki wyróżniające się oryginalnym projektem architektonicznym o zróżnicowanej wysokości, z wewnętrznym dziedzińcem, placem zabaw dla dzieci oraz lokalami usługowo-handlowymi na parterze. Oferta obejmuje mieszkania o zróżnicowanych powierzchniach z ogródkami, przestronnymi balkonami oraz zielonymi tarasami. Wszystkie budynki zostaną wyposażone w windy oraz wygodne podjazdy przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Opinie o [Warszawa] Osiedle "Kaskada na Woli"

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji [Warszawa] Osiedle "Kaskada na Woli"
PolishProperty.eu
kaskadanawoli1_zpsfb2e8ab3.jpg

kaskadanawoli2_zps60defa11.jpg
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji [Warszawa] Osiedle "Kaskada na Woli"
Jan Hawełko
Budowa kompleksu mieszkaniowo-usługowego Kaskada na Woli u zbiegu ulic Wolskiej i Górczewskiej w Warszawie zakończy się w grudniu. Tym samym parter przeznaczony na część komercyjną zacznie przekształcać się z placu budowy w Galerię pod Kaskadą, w której sprzedaż lokali osiągnęła półmetek. Lokal o największej powierzchni zajmie Simply Market.

Simply Market zajmie 2 000 mkw.

Inwestor - firma Gant Development podpisał też umowę z siecią aptek Ziko, zgodnie z którą apteka zajmie lokal o powierzchni 300 mkw.

pokaz-artykul.png
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji [Warszawa] Osiedle "Kaskada na Woli"
Jan Hawełko
Galeria pod Kaskadą, Cascatelle i Kaskada Wolska to zwycięska trójka nazw dla powstającej na parterze „Kaskady na Woli" części handlowo - usługowej. Gant Development ogłosił w czerwcu konkurs na nazwę dla mini galerii w swojej pierwszej inwestycji na stołecznym rynku.

Hasło przewodnie konkursu brzmiało: „My wymyśliliśmy projekt - Ty wymyśl nazwę!". Przez miesiąc osoby, które miały dosyć nudnych nazw sklepów i galerii mogły dać upust swojej kreatywności.

pokaz-artykul.png
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA