DODAJ

Osiedle "Kaskada na Woli"

[Warszawa] Osiedle "Kaskada na Woli" 5189[Warszawa] Osiedle "Kaskada na Woli" 5188[Warszawa] Osiedle "Kaskada na Woli" 5190
Kaskada na Woli to atrakcyjny kompleks mieszkalno-usługowy usytuowany przy ul. Sokołowskiej na warszawskiej Woli. Jednym z najważniejszych atutów inwestycji jest lokalizacja, łącząca doskonałe połączenia komunikacyjne, zielone otoczenie oraz dobrze rozwiniętą infrastrukturę kulturalno-oświatową i handlową. Ulica Sokołowska znajduje się pomiędzy ulicami Górczewską i Wolską, które są doskonale skomunikowane licznymi połączeniami autobusowymi i tramwajowymi ze ścisłym centrum Warszawy (10 minut), jak i pozostałymi dzielnicami. Z osiedla szybko można dojechać do Dworca Zachodniego PKP i PKS (ok. 10 minut), Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina (ok. 20 minut), tras szybkiego ruchu w kierunku Wrocławia i Krakowa (około 20 minut) oraz obwodnicy w kierunku Białegostoku (ok. 5 minut). W przyszłości to właśnie w okolicy osiedla Kaskada planowany jest drugi etap linii metra (stacja Moczydło).

Kompleks osiedlowy tworzyć będą budynki wyróżniające się oryginalnym projektem architektonicznym o zróżnicowanej wysokości, z wewnętrznym dziedzińcem, placem zabaw dla dzieci oraz lokalami usługowo-handlowymi na parterze. Oferta obejmuje mieszkania o zróżnicowanych powierzchniach z ogródkami, przestronnymi balkonami oraz zielonymi tarasami. Wszystkie budynki zostaną wyposażone w windy oraz wygodne podjazdy przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Szczegóły - [Warszawa] Osiedle "Kaskada na Woli"
inwestorGant Development S.A.
PolishProperty.eu 18.10.2012, godz. 09:45
kaskadanawoli1_zpsfb2e8ab3.jpg

kaskadanawoli2_zps60defa11.jpg
odpowiedz
Kajtman 23.11.2011, godz. 15:22
Budowa kompleksu mieszkaniowo-usługowego Kaskada na Woli u zbiegu ulic Wolskiej i Górczewskiej w Warszawie zakończy się w grudniu. Tym samym parter przeznaczony na część komercyjną zacznie przekształcać się z placu budowy w Galerię pod Kaskadą, w której sprzedaż lokali osiągnęła półmetek. Lokal o największej powierzchni zajmie Simply Market.

Simply Market zajmie 2 000 mkw.

Inwestor - firma Gant Development podpisał też umowę z siecią aptek Ziko, zgodnie z którą apteka zajmie lokal o powierzchni 300 mkw.

pokaz-artykul.png
odpowiedz
Kajtman 20.07.2011, godz. 15:54
Galeria pod Kaskadą, Cascatelle i Kaskada Wolska to zwycięska trójka nazw dla powstającej na parterze „Kaskady na Woli" części handlowo - usługowej. Gant Development ogłosił w czerwcu konkurs na nazwę dla mini galerii w swojej pierwszej inwestycji na stołecznym rynku.

Hasło przewodnie konkursu brzmiało: „My wymyśliliśmy projekt - Ty wymyśl nazwę!". Przez miesiąc osoby, które miały dosyć nudnych nazw sklepów i galerii mogły dać upust swojej kreatywności.

pokaz-artykul.png
odpowiedz
alsen strasse 67 24.06.2010, godz. 23:57
5188_1000x.jpg5189_1000x.jpg5190_1000x.jpg
odpowiedz
alsen strasse 67 24.06.2010, godz. 23:56
KASKADA na Woli jest pierwszą inwestycją mieszkaniową w Warszawie realizowaną przez firmę GANT Development SA.
KASKADA na Woli to atrakcyjny kompleks mieszkalno-usługowy usytuowany przy ul. Sokołowskiej na warszawskiej Woli. Jednym z najważniejszych atutów inwestycji jest lokalizacja, łącząca doskonałe połączenia komunikacyjne, zielone otoczenie oraz dobrze rozwiniętą infrastrukturę kulturalno-oświatową i handlową. Ulica Sokołowska znajduje się pomiędzy ulicami Górczewską i Wolską, które są doskonale skomunikowane licznymi połączeniami autobusowymi i tramwajowymi ze ścisłym centrum Warszawy (10 minut), jak i pozostałymi dzielnicami. Z osiedla szybko można dojechać do Dworca Zachodniego PKP i PKS (ok. 10 minut), Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina (ok. 20 minut), tras szybkiego ruchu w kierunku Wrocławia i Krakowa (około 20 minut) oraz obwodnicy w kierunku Białegostoku (ok. 5 minut). W przyszłości to właśnie w okolicy osiedla KASKADA planowany jest drugi etap linii metra (stacja Moczydło).
Kompleks osiedlowy tworzyć będą budynki wyróżniające się oryginalnym projektem architektonicznym o zróżnicowanej wysokości, z wewnętrznym dziedzińcem, placem zabaw dla dzieci oraz lokalami usługowo-handlowymi na parterze. Oferta obejmuje mieszkania o zróżnicowanych powierzchniach z ogródkami, przestronnymi balkonami oraz zielonymi tarasami. Wszystkie budynki zostaną wyposażone w windy oraz wygodne podjazdy przystosowane dla osób niepełnosprawnych.
Projekty mieszkań łączą w sobie estetykę, funkcjonalność oraz odpowiednią ekspozycję światła dziennego, pozostawiając jednocześnie dużą możliwość własnych propozycji aranżacyjnych.
Mieszkania w inwestycji KASKADA na Woli to doskonała inwestycja na przyszłość.
Osiedle Kaskada na Woli jest interesującą propozycją nie tylko dla osób poszukujących mieszkań, ale i dla tych, którzy poszukują miejsca na prowadzenie działalności. To tutaj zamieszka ponad 2000 osób, dzięki czemu zakup bądź wynajem lokalu użytkowego z całą pewnością będzie opłacalną inwestycją. Firma proponuje 39 lokali usługowych, które idealnie nadają się m.in. na punkty handlowe, siedzibę firmy, biura rachunkowe, gabinety, szkołę językową, miejsce na szkolenia, salon piękności, klub fitness i wiele innych działalności.
odpowiedz
Jesteś deweloperem? Dodaj bezpłatnie inwestycję.
+ Dodaj inwestycję