Apartamenty Ludwiki

Apartamenty Ludwiki

Mieszkania/Warszawa/Wola/Czyste/Ludwiki 4A
REKLAMA
inwestorDom Development S.A.
realizacjaIII kw. 2023
wykonawcaDom Construction Sp. z o.o.

O inwestycji Apartamenty Ludwiki

Apartamenty Ludwiki znajdują się na Woli, pod adresem ul. Ludwiki 4A, w obrębie obszaru administracyjnego Czyste należącego do dzielnicy Wola. Odległość od warszawskiego Śródmieścia wynosi blisko 3 km.


Inwestycja składa się z budynków o kaskadowym układzie i zróżnicowanej wysokości od 3 do 8 pięter. Wykonane są z prostej bryły i utrzymane w nowoczesnym stylu. W wykończeniach elewacji połączono odcienie bieli, grafitu i naturalnego drewna, wykonano obszerne przeszklenia.


Mieszkania są w strukturze od 1 do 5 pokoi, posiadają powierzchnię od 26 do 133 mkw. Wyposażone są w filtry antysmogowe, antywłamaniowe drzwi, dźwiękoszczelne okna i wideodomofony, powstały powierzchnie dodatkowe w postaci balkonów, tarasów, loggii lub ogródków na parterze. Deweloper oferuje dodatkowe usługi wykończenia mieszkań pod klucz.


Osiedle jest zamknięte, monitorowane i chronione. Na jego terenie zaprojektowano teren rekreacyjny na wewnętrznym dziedzińcu, plac zabaw dla dzieci, aranżacje roślinne oraz naziemne miejsca postojowe. W budynkach powstały komórki lokatorskie, rowerownie, podziemne parkingi ze stacjami ładowania samochodów elektrycznych; na parterach funkcjonują lokale handlowo-usługowe i paczkomat.

Opinie o Apartamenty Ludwiki

Napisz komentarz
REKLAMA