[Warszawa] Osiedle "Sakura"

[Warszawa] Osiedle "Sakura"

Warszawa/Ursynów
REKLAMA
inwestorRonson Development SE
realizacjaII kw. 2013
wykonawcaHOCHTIEF Polska S.A.

O inwestycji [Warszawa] Osiedle "Sakura"

Inwestycja przy ul. Kłobuckiej to nowoczesne osiedle w zabudowie wielorodzinnej usytuowane w prestiżowej dzielnicy Mokotów. Łącznie na terenie osiedla przewidziane są 4 budynki, które będą realizowane etapowo. W pierwszym etapie powstanie jeden budynek o XI-kondygnacjach naziemnych i jednej kondygnacji garażu podziemnego. W budynku zostało zaprojektowanych 99 mieszkań o najbardziej poszukiwanych na rynku metrażach od 51 m2 do 85 m2. Do każdego z mieszkań przynależy balkon lub taras. Każde z mieszkań cechują duże drewniane okna. Nowoczesna i klasyczna architektura budynków idealnie wkomponowuje się w otaczającą przestrzeń miasta. Na fasadzie przewidziano liczne elementy piaskowca, zaś duża ilość przeszkleń nadaje niezwykłej lekkości architekturze. Wewnątrz osiedla przewidzieliśmy duży ogród w stylu japońskim. Tu każdy z mieszkańców znajdzie to, czego szuka - naturalny odpoczynek, harmonię ciała i ducha... Będzie to idealna przestrzeń do odpoczynku od wyzwań codzienności. To miejsce, gdzie swobodnie odpoczniesz, gdzie będziesz miał okazję zintegrować się z mieszkańcami, pooddychać świeżym powietrzem, ulec urokom cichych alejek lub pospacerować przed snem. Klimatyczne pergole, małe fontanny oraz bujna przyroda z pewnością będzie sprzyjać pozytywnemu ładowaniu energii. Przekonaj się jak przyjemnie może być w mieście.
Napisz komentarz
Jan Hawełko
W czwartek, 20 września na placu budowy projektu Sakura II położonego tuż przy służewieckich torach wyścigów konnych odbyła się uroczystość zawieszenia „wiechy”. Zakończenie tego etapu budowy oznacza zwieńczenie prac konstrukcyjnych, które rozpoczęły się w październiku 2011 r. W następnych etapach zostaną wykonane m.in. instalacje i prace wykończeniowe wewnątrz oraz na zewnątrz budynku. Termin oddania mieszkań do użytku zaplanowany jest na maj 2013 roku.

pokaz-artykul.png
Jan Hawełko
Hochtief Polska rozpoczął budowę drugiego etapu osiedla Sakura na warszawskim Mokotowie. Inwestorem jest giełdowy Ronson Development.

Zakres robót obejmuje realizację budynku o powierzchni 16 tys. m kw. Jego budowa potrwa do maja 2013 r. Wartość kontraktu Hochtief Polska jest objęta tajemnicą.

Natomiast w kwietniu przyszłego roku ma zakończyć się realizacja pierwszego etapu inwestycji, w której powstanie 15,7 tys. m kw. powierzchni użytkowej.

pokaz-artykul.png
Anna Maria
Wedle planów w II kwartale 2012 roku przy ul. Kłobuckiej w prestiżowej dzielnicy Mokotów w Warszawie powstanie nowoczesne osiedle w zabudowie wielorodzinnej "Sakura". Na generalnego wykonawcę ursynowskiego projektu firma deweloperska Ronson wybrała Hochtief Polska.

9022.fullsize.jpg

Lokalizacja w biznesowej dzielnicy

Kompleks mieszkaniowy Sakura usytuowany będzie przy ul. Kłobuckiej w dzielnicy Mokotów w Warszawie, tuż obok toru wyścigów konnych - jednego z większych terenów zielonych Warszawy. Lokalizacja ta, to miejsce idealne dla ludzi ceniących sobie wygodę i czas. Bliskość przystanków autobusowych oraz tramwajowych umożliwia łatwy i szybki dojazd zarówno do centrum miasta jak również w kierunku portu lotniczego. Sąsiedztwo Galerii Mokotów, najbardziej rozpoznawalnego centrum handlowo – rozrywkowego, oraz innych placówek usługowych jest gwarancją łatwości i wygody w robieniu zakupów. Ogólnie więc można rzec, iż obiekt powstanie w cichej, zielonej okolicy z bliskością atrakcji miasta.

Osiedle w zabudowie wielorodzinnej Sakura

Łącznie na terenie osiedla Sakura przewidziano budowę 4 budynków, które będą realizowane etapowo. Pierwszy etap inwestycji zostanie zrealizowany już w półtora roku i zakłada powstanie jednego budynku o XI-kondygnacjach naziemnych i jednej kondygnacji garażu podziemnego. W budynku zostało zaprojektowanych 99 mieszkań oraz 9 lokali usługowych na parterze i 11 lokali biurowych na pierwszym piętrze. Powierzchnia użytkowa mieszkań kształtować się będzie od 51 mkw do 85 mkw. Każde z lokali będzie miało balkon lub taras. Cena metra kwadratowego mieszkania oscylować będą od 8300 zł brutto.

Projekt Sakury powstał w pracowni CK Architekci - nowoczesna i klasyczna architektura budynków idealnie wkomponowuje się w otaczającą przestrzeń miasta. Charakterystyczną cechą lokali mają być duże drewniane okna i wiele przestrzeni szklanych, natomiast fasada budowli wykonana będzie z licznych elementów piaskowca. Warto też dodać, iż na wewnętrznym dziedzińcu osiedla przewidziany jest duży ogród w stylu japońskim tj. klimatyczne pergole, małe fontanny, bujna roślinność.

Budowa osiedla ruszy już w październiku br.
alsen strasse 67
7065_1000x.jpg7066_1000x.jpg7067_1000x.jpg7068_1000x.jpg
alsen strasse 67
Inwestycja przy ul. Kłobuckiej to nowoczesne osiedle w zabudowie wielorodzinnej usytuowane w prestiżowej dzielnicy Mokotów.
Tu znajdziesz to, czego szukasz- naturalny odpoczynek, harmonię ciała i ducha...
Łącznie na terenie osiedla przewidziane są 4 budynki, które będą realizowane etapowo. W pierwszym etapie powstanie jeden budynek o XI-kondygnacjach naziemnych i jednej kondygnacji garażu podziemnego. W budynku zostało zaprojektowanych 99 mieszkań o najbardziej poszukiwanych na rynku metrażach od 51 m2 do 85 m2. Do każdego z mieszkań przynależy balkon lub taras. Każde z mieszkań cechują duże drewniane okna. Nowoczesna i klasyczna architektura budynków idealnie wkomponowuje się w otaczającą przestrzeń miasta. Na fasadzie przewidziano liczne elementy piaskowca, zaś duża ilość przeszkleń nadaje niezwykłej lekkości architekturze. Wewnątrz osiedla przewidzieliśmy duży ogród w stylu japońskim. Tu każdy z mieszkańców znajdzie to, czego szuka- naturalny odpoczynek, harmonię ciała i ducha... Będzie to idealna przestrzeń do odpoczynku od wyzwań codzienności. To miejsce, gdzie swobodnie odpoczniesz, gdzie będziesz miał okazję zintegrować się z mieszkańcami, pooddychać świeżym powietrzem, ulec urokom cichych alejek lub pospacerować przed snem. Klimatyczne pergole, małe fontanny oraz bujna przyroda z pewnością będzie sprzyjać pozytywnemu ładowaniu energii. Przekonaj się jak przyjemnie może być w mieście.
więcej informacji: http://www.sakura.ronson.pl/pl/index.html
REKLAMA