[Warszawa] Służewski Dom Kultury

[Warszawa] Służewski Dom Kultury

Warszawa/Mokotów/Bacha
REKLAMA

O inwestycji [Warszawa] Służewski Dom Kultury

Nowy dom kultury ma być miejscem nowoczesnym i wielofunkcyjnym. Wyjątkowym w skali Warszawy - bo połączy edukację kulturalną z ośrodkiem ekologicznym. W nowych budynkach znajdzie się sala widowiskowa, galeria plastyczna, sala taneczna i pracownie multimedialne. Nie zabraknie miejsca dla służewskich kózek (które na czas budowy przygarnęła parafia św. Katarzyny), będziemy też mieli elektrownię wiatrową. Więcej informacji: sdk.waw.pl
Napisz komentarz
Jakub Zazula
Jakub Zazula
+12
Xyz
"Xyz" napisał:
Na skraju parku Dolina Służewska powstaje dom kultury jakiego Warszawa jeszcze nie miała. Tworząc jego oryginalny projekt, architekci inspirowali się ostatnią zachowaną zagrodą w tym rejonie miasta.


post79764.html#p79764
Xyz
Nowy dom kultury ma być miejscem nowoczesnym i wielofunkcyjnym. Wyjątkowym w skali Warszawy - bo połączy edukację kulturalną z ośrodkiem ekologicznym. W nowych budynkach znajdzie się sala widowiskowa, galeria plastyczna, sala taneczna i pracownie multimedialne. Nie zabraknie miejsca dla służewskich kózek (które na czas budowy przygarnęła parafia św. Katarzyny), będziemy też mieli elektrownię wiatrową.

Więcej informacji: sdk.waw.pl
REKLAMA