Wielorodzinny budynek modułowy

Wielorodzinny budynek modułowy

Mieszkania/Toruń/Przelot 23F
REKLAMA
inwestorVallor S.A.

O inwestycji Wielorodzinny budynek modułowy

Otwarcie pokazowego wielorodzinnego budynku modułowego zbudowanego w technologii pasywnej odbyło się 5 czerwca przy ul. Przelot 23F. Firma Vallor S.A. zrealizowała projekt wysokiej jakości, ekologicznych i niskokosztowych mieszkań modułowych, które spełnią oczekiwania pod względem funkcjonalności, designu i trwałości.

Vallor S.A. jest producentem i dostawcą całego wachlarza wyrobów kierowanych do wszystkich kategorii sklepów, magazynów, hoteli, akademików, restauracji, galerii handlowych, biur, stacji benzynowych. 

W odpowiedzi na potrzeby klientów oraz oczekiwania rynku w zakresie OZE, firma opracowała projekt ustawiania gotowych modułów w mieszkaniach, które skracają czas budowy i obniżają koszty inwestycji.„Moduły mieszkalne, o powierzchni 35 m 2 każdy, są produkowane w fabryce i dostarczane na plac budowy, gdzie jak z kloców składa się je, tworząc blok mieszkalny do 4 kondygnacji. Produkcja w fabryce jest szybsza niż na placu budowy i zapewnia wysoka powtarzalność i jakość wykonania.” - wyjaśnia Leonard Murawiec, prezes Vallor S.A.

Pokazowy budynek można zobaczyć przy ul. Przelot 23F, czyli na zakupionej od miasta nieruchomości, leżącej na terenie Strefy Inwestycyjno-Logistycznej Toruń Wschód. Centrum Wsparcia Biznesu uczestniczyło w procesie inwestycyjnym przedsiębiorstwa Vallor S.A. Dyrektor jednostki - Łukasz Szarszewski podkreśla innowacyjność projektu oraz jego znaczenie dla rynku mieszkaniowego w Polsce:


„Niskoemisyjne i ekologiczne budynki modułowe odpowiadają na zmiany jakie czekają rynek budownictwa. Ten innowacyjny projekt na pewno będzie się cieszył dużym powodzeniem, ze względu na niskie koszty produkcji i utrzymania budynków. Cieszymy się, że takie pomysły są realizowane w Toruniu.”


Zaprezentowany budynek to gotowy do zamieszkania obiekt a nie jedynie prototyp. Budynek może być oferowany w tzw. stanie developerskim lub w pełni wyposażony, według ergonomicznego projektu wnętrz, który został zaprezentowany w budynku pokazowym.

Opinie o Wielorodzinny budynek modułowy

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Wielorodzinny budynek modułowy
mariusz.marcinkowski
Murowane domy, czy mieszkania owszem kosztują ale starczają na kilka pokoleń, modułowy za to zapewne będzie tańszym rozwiązaniem na jedno/dwa pokolenia. Jak dobrze mieć większy wybór. Każdy znajdzie coś dla siebie.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji Wielorodzinny budynek modułowy
Wojciech Jenda
+6
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA