Wille Matemblevo

Wille Matemblevo

Domy/Gdańsk/Jerzego Waldorffa 22
REKLAMA
inwestorUpside Property Sp. z o.o.
projektantStudio Kwadrat Sp. z o.o.
realizacjaIV kw. 2024

O inwestycji Wille Matemblevo

Inwestycja Wille Matemblevo składa się z czterech wolnostojących domów jednorodzinnych, położonych w zachodniej części Gdańska. Projekt znajduje się na wzniesieniu, w otoczeniu willowej zabudowy, przy ul. Jerzego Waldorffa, na osiedlu Matemblewo w centralnej części gdańskiej dzielnicy Brętowo.

Niepodpiwniczone dwukondygnacyjne domy ze skośnymi dachami posiadają wentylowaną elewację utrzymaną w jasnych tonacjach, obszerne przeszklenia przechodzące przez dwie kondygnacje od strony ogrodów.


W inwestycji znajdują się łącznie 4 niezależne dwupoziomowe lokale mieszkalne, o powierzchni całkowitej od 180 do 203 mkw. (169 - 185 mkw. powierzchni użytkowej), w rozwiązaniach 5-pokojowych, z ogrzewaniem podłogowym, dodatkowo wyposażone w balkon i ogród z tarasem. Domy przygotowane są pod instalację systemu inteligentnego domu.


Projekt posiada ogrodzony, zagospodarowany teren, z wydzielonymi zewnętrznymi miejscami do parkowania; w obrębie bryły zaprojektowano garaże na dwa auta. W ramach inwestycji zaprojektowano fotowoltaikę, systemy uzdatniania wody w willach, ogrody deszczowe. Osiedle uzbrojone jest w prąd i wodę. Przygotowano rozprowadzone instalacje monitoringu, alarmowe oraz ładowania aut elektrycznych.


W odległości 350 m od posiadłości znajduje się przystanek komunikacji miejskiej linii autobusowych nr 116 i 131, łączących Matemblewo z Wrzeszczem, Olszynką i Gdańskim Śródmieściem. 2,2 km dzieli inwestycję od przystanku PKM Brętowo, skąd można dostać się pociągami do wielu kluczowych punktów na terenie Trójmiasta. W odległości 3,5 km leży węzeł drogowy obwodnicy Trójmiasta.
Napisz komentarz
Wojciech.Jenda
+6
REKLAMA