[Wrocław] Biurowiec "Outsourcing Business Center"

[Wrocław] Biurowiec "Outsourcing Business Center"

Wrocław/Tarnogaj
REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje [Wrocław] Biurowiec "Outsourcing Business Center"

inwestorOutsourcing Business Center Sp. z o.o.
realizacjaI kw. 2011

O inwestycji [Wrocław] Biurowiec "Outsourcing Business Center"

Naszym celem jest stworzenie nowoczesnego obiektu o wyjątkowo precyzyjnie przemyślanej funkcjonalności, zapewniającej optymalny komfort pracy. Outsourcing Business Center to biznesowa przestrzeń w nowym wymiarze, umożliwiająca organizowanie pracy według najwyższych międzynarodowych standardów. Projekt OBC charakteryzuje funkcjonalizm, kompleksowość oferowanych usług i modernistyczna estetyka. Planując to przedsięwzięcie połączyliśmy własne, biznesowe doświadczenie z profesjonalizmem współpracujących z nami architektów. Innowacyjne rozwiązania techniczne we wnętrzu budynku będą skutecznie wspierać efektywne prowadzenie biznesu. Nowoczesna bryła OBC wyznaczy nowe trendy w biznesowej architekturze dzielnicy. Więcej informacji: www.obc.com.pl
Napisz komentarz
Orzech
Niestety, na razie budowa tego biurowca nie ruszy (przynajmniej nie w perspektywie najbliższych 6-8 miesięcy) :(
Orzech
"anubis" napisał:
Za tym projektem stoi znany potentat na polskim rynku wierzytelności i windykacji, polski lider tej dynamicznie rozwijajacej się branży, wrocławski KRUK S.A. ( http://www.kruksa.pl ). W nowym biurowcu swoją centralę ma mieć właśnie KRUK S.A oraz kilka innych spółek-córek, w tym IPT Call Center ( http://www.ipt.com.pl ). Reszta powierzchni biurowych przeznaczona będzie na wynajem.


No i KRUK S.A. podjął decyzję o wynajmie 7500 m2 powierzchni biurowej we Wrocławskim Parku biznesu II na ul Wołowskiej. A to chyba oznacza, że budowa tego wieżowca OBC szybko nie ruszy :(
Orzech
KRUK S.A. po raz kolejny zanotował znakomite wyniki finansowe, a branża w której działa rozwija się wręcz doskonale, może więc w końcu zdecydują się na rozpoczęcie budowy tego biurowca?

Wyniki KRUK S.A. : http://pl.kruk.eu/aktualnosci/art103,kr ... nikow.html
Orzech
Alternatywny projekt tego kompleksu biurowego: http://www.armms.pl/entry/18

ipt1.jpg

ipt2.jpg

ujecie-2A.jpg

ipt4.jpg
Orzech
http://www.tuwroclaw.com/fotogaleria,pr ... 809-1.html


Według najnowszych informacji, budowa ma ruszyć na przełomie II i III kwartału 2013 roku. A czy ruszy? Oby!
Dzastina
Widzę, że słowo ‘outsourcing’ przyjęło się i w naszym kraju. Kilka lat temu, gdy zakładałam firmę świadczącą usługi dekoratorskie na zasadach outsourcingu ludzie patrzyli na mnie jak na kosmitę. Czym do diabła jest outsourcing. Dziś pojęcie to jest znane szerokiej grupie osób i jak widać pojawia się nawet w nazwach firm. Nie ma, co kryć, obecne firmom outsourcingowym jest znaczne łatwiej niż 5-10 lat temu.
REKLAMA