[Wrocław] Distribution Park Wrocław

[Wrocław] Distribution Park Wrocław

Logistyka/Wrocław/Psie Pole/Karłowice
REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje [Wrocław] Distribution Park Wrocław

O inwestycji [Wrocław] Distribution Park Wrocław

Distribution Park Wrocław to obiekt logistyczny typu built-to-suit, zbudowany w 2009 roku dla firmy FagorMaster Cook, która do tej pory pozostaje jedynym najemcą. Na terenie parku znajdują się dwie hale o łącznej powierzchni 45.829 m2. Liczba 29 doków oraz 2 ramp wjazdowych gwarantuje bezkolizyjny i bezpieczny załadunek i rozładunek towarów. Nieruchomość położona jest na północ od centrum Wrocławia, przy ulicy Kęmpińskiej, w sąsiedztwie Drogi Krajowej nr. 5 biegnącej do Poznania oraz w niedalekiej odległości od nowej obwodnicy miasta. Lokalizacja wzbogacona jest również o bliskość autostrady A4 łączącej Berlin, Wrocław oraz Kraków z Ukrainą. W imieniu Hines Global REIT, właściciela parku, Hines Polska pełni funkcję zarządcy aktywów i zarządcy nieruchomości.

Pełne dane techniczne budynków oraz informacje o warunkach najmu znajdziesz na stronie Distribution Park Wrocław 


Opinie o [Wrocław] Distribution Park Wrocław

Napisz komentarz
Orzech
Mall.pl wynajmuje powierzchnię magazynową we Wrocławiu

Mall.pl - internetowa galeria handlowa - podpisała umowę najmu 9 500 mkw. powierzchni magazynowej w Distribution Park Wrocław. Eksperci z firmy JLL doradzali Mall.pl w procesie wyboru lokalizacji i negocjowania warunków najmu.

Więcej: http://www.propertynews.pl/magazyny/mal ... 37322.html
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Jan Hawełko
Hines, międzynarodowa firma działająca na rynku nieruchomości, podpisała umowę na wynajem powierzchni magazynowej w centrum logistycznym Distribution Park Wrocław. Firma Mall.pl zajmie w nim 9 504 mkw.

Mall.pl to internetowa galeria handlowa pochodząca z Czech, działająca obecnie w 6 krajach europejskich. W jej polskim oddziale można znaleźć ponad 85 000 produktów z takich działów jak RTV, AGD, komputery, sport, zabawki, dom i ogród, odzież oraz wielu innych. Powierzchnia wynajęta w Distribution Park Wrocław będzie głównym magazynem Mall.pl w Polsce.

pokaz-artykul.png
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Orzech
Firma Hines podpisała trzyletnią umowę na wynajem ponad 21,7 tys. mkw. powierzchni magazynowej oraz 474 mkw. biurowej w Distribution Park Wrocław.

Nowym najemcą obiektu została firma logistyczna Geodis Calberson Polska.

Więcej: http://www.eurobuildcee.com/index.php?p ... rk-wroclaw
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA