[Wrocław] Hotel "Park Hotel Diament"

[Wrocław] Hotel "Park Hotel Diament"

Wrocław/Muchobór Mały
REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje [Wrocław] Hotel "Park Hotel Diament"

O inwestycji [Wrocław] Hotel "Park Hotel Diament"

Hotel trzygwiazdkowy już otwarty. Jest to hotel biznezowy, nowoczesny, komfortowo urządzony położony jest zaledwie 10 minut jazdy samochodem zarówno od historycznego centrum miasta, jak i Portu Lotniczego Wrocław, oferuje szeroki wachlarz usług, zapewnia wysoką jakość, konkurencyjne ceny i kompleksową obsługę Gości.
Napisz komentarz
Orzech
Pięć lat Park Hotelu Diament Wrocław

W ostatni weekend wakacji w Park Hotelu Diament Wrocław odbyła się druga edycja Mistrzowskiego Grillowania z Diamentem, organizowanego przez sieć Hotele Diament. Na spotkanie z udziałem Artura Musztyfagi – Wicemistrza Świata na 11th World Barbecue Championship – zaproszono 400 kluczowych partnerów biznesowych spółki.

Więcej: http://www.horecanet.pl/Piec-lat-Park-H ... ,2013.aspx
Orzech
Hotele Diament z regionalnym menu

Śląskie i góralskie smaki zagościły w nowym menu Hoteli Diament. Propozycje inspirowane kuchnią regionalną zostały wprowadzone do kart trzech hoteli należących do sieci – Park Hotel Diament Katowice, Park Hotel Diament Wrocław i Spa & Wellness Hotel Diament Ustroń.

Więcej: http://www.horecanet.pl/Hotele-Diament- ... ,2012.aspx
Orzech
"Orzech" napisał:
Z początkiem 2012 roku wrocławski hotel Diament na zmienił nazwę i dołączył do grona czterogwiazdkowych obiektów. Park Hotel Diament to już czwarty hotel o standardzie czterech gwiazdek należący do sieci Hotele Diament S.A.Na potwierdzenie, zdjęcie z 5.04.2012

36703_1000x.jpg
Orzech
Z początkiem 2012 roku wrocławski hotel Diament na zmienił nazwę i dołączył do grona czterogwiazdkowych obiektów. Park Hotel Diament to już czwarty hotel o standardzie czterech gwiazdek należący do sieci Hotele Diament S.A.pokaz-artykul.png
anubis
Diamenty wśród hoteli - rozmowa z Rafałem Kincerem, prezesem zarządu spółki Diament

W listopadzie otwarty został dla gości nowy trzygwiazdkowy Hotel Diament we Wrocławiu.

Jest to nasza największa inwestycja. 132 pokoje, w tym piętro klasy biznes, 7 sal konferencyjnych, duża restauracja, bar, siłownia. Jest to hotel przeznaczony dla podróżujących w interesach. Lokalizacja, funkcje i udogodnienia mają spełniać oczekiwania tej grupy klientów. Wykorzystaliśmy nasze wszystkie dotychczasowe doświadczenia i mam nadzieję, że zostanie to docenione przez naszych gości.

Jakie regiony w Polsce są, Pana zdaniem, niedoinwestowane jeśli chodzi o hotele?

Nie widzę regionów w Polsce, w których zasadniczo brakuje hoteli biznesowych. Mówię o sytuacji, w której powstanie dwóch-trzech dużych hoteli w jednym mieście sprawi, że inne hotele nie zanotują poważnego spadku RevPar'u.
A jeśli chodzi o hotele turystyczne i ekonomiczne. Czy brakuje w Polsce tego typu obiektów?
Uważam, że tak. Choć wciąż żadko podróżujemy po kraju turystycznie to jednaj można zaobserwować zmianę tych nawyków, Segment ekonomiczny to jest na pewno przyszłość branży - tu najłatwiej i najtaniej można rozwijać sieć.

Jak ocenia Pan perspektywy branży hotelarskiej?

Jest miejsce dla dobrych inwestycji i przemyślanych projektów. Potrzebne są i te tanie hotele, w dobrych lokalizacjach jak i te duże z najwyższej półki. Niebezpieczeństwem dla rozwoju bazy hotelowej nie jest brak turystów, ale brak gotówki na rynku i niechęć banków do udzielania kredytów. Jeszcze niedawno obserwowaliśmy olbrzymie zainteresowanie Polską funduszy inwestycyjnych, dużych sieci i inwestorów z zagranicy. Dzisiaj niepewność na rynku usług finansowych może być powodem, przez który branżę hotelarską na kilka lat czeka stagnacja. To, że spółka Diament wstrzymała się na dwa lata z budową nowych obiektów wynika po części z tej sytuacji - wiemy, jak ciężko i przede wszystkim drogo pozyskuje się dzisiaj kapitał.

Jaka jest recepta na zabezpieczenie się przed kryzysem?

Na pewno rozwój sił sprzedażowych i dobry marketing. Hotele muszą także spełniać wszystkie wymagania, jakie są im stawiane przez coraz bardziej wymagających klientów. Kluczowym elementem w hotelarstwie staje się silna i rozpoznawalna marka, która jest gwarancją usługi.
Temat kryzysu jest ostatnio bardzo powszechny. Jestem jednak pewien, że nasza sieć jest już na tyle rozpoznawalna poza regionem Śląska, a nasz produkt na tyle dobry, że kryzys nie dotknie nas tak bardzo jak mniejsze, pojedyncze hotele. Jestem optymistą. W Polsce dużo się mówi o kryzysie, ale może jednak niewiele złego się wydarzy.

Rozmawiała Paulina Mroziak
Corporation
[size=150:3m0zax7h]Hotel Diament Wrocław już otwarty [/size:3m0zax7h]

[galeria:3m0zax7h]http://www.hoteldiament.pl/galeria/8_1.jpg[/galeria:3m0zax7h] [galeria:3m0zax7h]http://www.hoteldiament.pl/galeria/8_2.jpg[/galeria:3m0zax7h] [galeria:3m0zax7h]http://www.hoteldiament.pl/galeria/8_3.jpg[/galeria:3m0zax7h]

Hotel Diament Wrocław
REKLAMA