[Wrocław] Hotel "Park Hotel Diament"

[Wrocław] Hotel "Park Hotel Diament"

Hotele/Wrocław/Fabryczna/Muchobór Mały
REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje [Wrocław] Hotel "Park Hotel Diament"

O inwestycji [Wrocław] Hotel "Park Hotel Diament"

Hotel trzygwiazdkowy już otwarty. Jest to hotel biznezowy, nowoczesny, komfortowo urządzony położony jest zaledwie 10 minut jazdy samochodem zarówno od historycznego centrum miasta, jak i Portu Lotniczego Wrocław, oferuje szeroki wachlarz usług, zapewnia wysoką jakość, konkurencyjne ceny i kompleksową obsługę Gości.

Opinie o [Wrocław] Hotel "Park Hotel Diament"

Napisz komentarz
Orzech
Pięć lat Park Hotelu Diament Wrocław

W ostatni weekend wakacji w Park Hotelu Diament Wrocław odbyła się druga edycja Mistrzowskiego Grillowania z Diamentem, organizowanego przez sieć Hotele Diament. Na spotkanie z udziałem Artura Musztyfagi – Wicemistrza Świata na 11th World Barbecue Championship – zaproszono 400 kluczowych partnerów biznesowych spółki.

Więcej: http://www.horecanet.pl/Piec-lat-Park-H ... ,2013.aspx
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Orzech
Hotele Diament z regionalnym menu

Śląskie i góralskie smaki zagościły w nowym menu Hoteli Diament. Propozycje inspirowane kuchnią regionalną zostały wprowadzone do kart trzech hoteli należących do sieci – Park Hotel Diament Katowice, Park Hotel Diament Wrocław i Spa & Wellness Hotel Diament Ustroń.

Więcej: http://www.horecanet.pl/Hotele-Diament- ... ,2012.aspx
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Orzech
"Orzech" napisał:
Z początkiem 2012 roku wrocławski hotel Diament na zmienił nazwę i dołączył do grona czterogwiazdkowych obiektów. Park Hotel Diament to już czwarty hotel o standardzie czterech gwiazdek należący do sieci Hotele Diament S.A.Na potwierdzenie, zdjęcie z 5.04.2012

36703_1000x.jpg
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA