[Wrocław] Osiedle domów jednorodzinnych, ul. Belgijska

[Wrocław] Osiedle domów jednorodzinnych, ul. Belgijska

Wrocław/Muchobór Mały
REKLAMA

O inwestycji [Wrocław] Osiedle domów jednorodzinnych, ul. Belgijska

Szczegóły inwestycji na stronie: www.lipinscy-buduja.pl Nowe energooszczędne domy w zabudowie szeregowej blisko centrum Wrocławia.
Ciche, spokojne osiedle zabudowy jednorodzinnej, doskonale skomunikowane.
Muchobór Mały przy estakadzie Klecińskiej.
Dom już wybudowany - oddanie do końca 2014 roku. Stan deweloperski premium.
Trzy poziomy, z garażem w parterze plus miejsca parkingowe. DOM W CENIE DEWELOPERA. 
BRAK DODATKOWYCH KOSZTÓW ZAKUPU - BEZ 2% PCC ORAZ O% PROWIZJI. Inwestycja: 7 przestronnych domów w zabudowie szeregowej. Powierzchnia domu 143 mkw w tym garaż. Powierzchnia działki 169 - 270 mkw. PARTER: salon z aneksem kuchennym, z dużymi oknami tarasowymi wychodzącymi na ogtódek od strony zachodniej, wc, przedpokój z miejscem na szafy, schowek pod schodami, garaż. PIĘTRO: duża sypialnia małżeńska z oknami od wschodu z widokiem na zieleń - w oddali niskie obiekty biurowe wrocławskiego parku technologicznego, dwa pokoje dla dzieci pięknie doświetlone wychodzące na osiedlową uliczkę z balkonami, duża łazienka, w hallu miejsce na zabudowanie szafami. PODDASZE: przestrzeń do dowolnego zagospodarowania, z przyłączami - ok. 30mkw. DZIAŁKA: Teren zagospodarowany - ogrodzenia, barierki, podjazdy, zieleń. WYKONANIE: ściany z silikatów ocieplone 20cm styropianu, dach z 30cm ociepleniem, wykończony dachówką cementową grafitową, ścianki działowe silikatowe, schody żelbetowe, bramy garażowe, okna i drzwi zewnętrzne energooszczędne PCV, parapety zewnętrzne granitowe, wewnątrz drewniane, instalacje rozprowadzone, ogrzewanie indywidualne gazowe wodne grzejnikowe - dwufunkcyjny piec Viessmann i grzejniki aluminiowe, ściany otynkowane malowane na biało.. OKOLICA: zielone osiedle zabudowy jednorodzinnej i szeregowej, pełna infrastruktura, chodniki, ścieżki rowerowe, zieleń, oświetlenie, place zabaw, szkoły, przedszkola, sklepiki osiedlowe. Świetna komunikacja z centrum oraz na wylotówki Wrocławia poprzez AOW. Deweloperem jest wrocławskie biuro projektowe z tradycjami architektonicznymi - Lipińscy Domy - specjalizujące się w zabudowie jednorodzinnej. Zapraszamy na bezpłatną prezentację. 
Napisz komentarz
dżebs
Mi się wydaje, że spokojnie znajdą nabywców, bo na tym polu (czytaj domek od dewelopera blisko centrum) nie ma konkurencji. A wtórny rynek tani nie jest.
frsc
prawie 800 tys za dom 140m (garaż wliczony w metraz), działka 170m2... no jakby nie patrzeć to dużo.
Dorek
Tak się tylko zastanawiam..............dla kogo te ceny................
Lipinscy_Domy
ZAMIESZKAJ NA BELGIJSKIEJ.

Nowe energooszczędne domy w zabudowie szeregowej blisko centrum Wrocławia.
Ciche, spokojne osiedle zabudowy jednorodzinnej, doskonale skomunikowane.
Muchobór Mały przy estakadzie Klecińskiej.
Dom już wybudowany - oddanie do końca 2014 roku. Stan deweloperski premium.
Trzy poziomy, z garażem w parterze plus miejsca parkingowe.
DOM W CENIE DEWELOPERA. 
BRAK DODATKOWYCH KOSZTÓW ZAKUPU - BEZ 2% PCC ORAZ O% PROWIZJI.
Inwestycja: 7 przestronnych domów w zabudowie szeregowej.
Powierzchnia domu 143 mkw w tym garaż. Powierzchnia działki 169 - 270 mkw.
PARTER: salon z aneksem kuchennym, z dużymi oknami tarasowymi wychodzącymi na ogtódek od strony zachodniej, wc, przedpokój z miejscem na szafy, schowek pod schodami, garaż.
PIĘTRO: duża sypialnia małżeńska z oknami od wschodu z widokiem na zieleń - w oddali niskie obiekty biurowe wrocławskiego parku technologicznego, dwa pokoje dla dzieci pięknie doświetlone wychodzące na osiedlową uliczkę z balkonami, duża łazienka, w hallu miejsce na zabudowanie szafami.
PODDASZE: przestrzeń do dowolnego zagospodarowania, z przyłączami - ok. 30mkw.
DZIAŁKA: Teren zagospodarowany - ogrodzenia, barierki, podjazdy, zieleń.
WYKONANIE: ściany z silikatów ocieplone 20cm styropianu, dach z 30cm ociepleniem, wykończony dachówką cementową grafitową, ścianki działowe silikatowe, schody żelbetowe, bramy garażowe, okna i drzwi zewnętrzne energooszczędne PCV, parapety zewnętrzne granitowe, wewnątrz drewniane, instalacje rozprowadzone, ogrzewanie indywidualne gazowe wodne grzejnikowe - dwufunkcyjny piec Viessmann i grzejniki aluminiowe, podejście w garażu pod uzdatniacz wody, ściany otynkowane malowane na biało, osprzęt elektryczny. Ciekawa aranżacja elewacji.
OKOLICA: zielone osiedle zabudowy jednorodzinnej i szeregowej, pełna infrastruktura, chodniki, ścieżki rowerowe, zieleń, oświetlenie, place zabaw, szkoły, przedszkola, sklepiki osiedlowe, centra handlowe Astra, Magnolia, Factory. Świetna komunikacja z centrum oraz na wylotówki Wrocławia poprzez AOW.
Szczegóły inwestycji na stronie: www.lipinscy-buduja.pl
Deweloperem jest wrocławskie biuro projektowe z tradycjami architektonicznymi - Lipińscy Domy - specjalizujące się w zabudowie jednorodzinnej.
Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny. 
Zapraszamy na bezpłatną prezentację. 
REKLAMA