DODAJ

Osiedle "Leszczynowe", ul. Strachocińska

Osiedle Leszczynowe położone przy ulicy Strachocińskiej między ul. Leśną i Zielarską, na wrocławskim Wojnowie.

Szczegóły - [Wrocław] Osiedle "Leszczynowe", ul. Strachocińska
inwestorDOMek Sp. z o.o.
Orzech 20.07.2012, godz. 23:25
Oficialna strona internetowa tej inwestycji: http://www.leszczynowe.pl
odpowiedz
zibo87 07.04.2011, godz. 13:14
Osiedle Leszczynowe, to zielona enklawa w granicach administracyjnych Wrocławia. Kameralny zespół 48 budynków w zabudowie jednorodzinnej i bliźniaczej, jest położony przy ulicy Strachocińskiej między ul. Leśną i Zielarską, na wrocławskim Wojnowie.

Osiedle to miejsce gdzie cisza i spokój doskonale łączą się z wygodnym, miejskim stylem życia. Las Wojnowski i Strachociński, a także zalew Bajkał oraz trasy rowerowe i spacerowe znajdują się w bezpośredniej bliskości Osiedla.

Jednocześnie dojazd do Wielkiej Wyspy z Halą Stulecia, Zoo, Centrum Handlowego Grunwald czy Parku Szczytnickiego i Ogrodu Japońskiego zajmuje tylko kilka minut.

W najbliższej okolicy nie brakuje szkół, sklepów i punktów usługowych oraz linii komunikacji miejskiej, której to przystanek znajduje się zaraz obok osiedla.

Domy, które chcemy Państwu zaoferować, przedstawione szczegółowo na kolejnych stronach, mają powierzchnię od 100,20 m2 do 150,60 m2 na działkach o powierzchni od 451m2 do 847m2.

Zastosowana przez firmę najnowsza technologia, powoduje że domy te charakteryzują się bardzo dobrą izolacją cieplną i akustyczną. Ekologiczne materiały do ich wytworzenia oraz eksploatacja zapewniająca niewielkie zużycie energii stawia je w kategorii najnowocześniejszych wyrobów w tej dziedzinie. W każdym z nich w standardzie jest instalowany system rekuperacji (wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła) pozwalający dodatkowo obniżyć koszty użytkowania, jednocześnie utrzymując korzystny mikroklimat wewnątrz.


Dodatkowo w budynkach istnieje możliwość zastosowania najnowszych rozwiązań technicznych takich jak: systemy solarne czy pompy ciepła.
 
Źródło : http://www.leszczynowe.pl/osiedle.html
odpowiedz
Jesteś deweloperem? Dodaj bezpłatnie inwestycję.
+ Dodaj inwestycję