[Wrocław] Osiedle Wysoka II

[Wrocław] Osiedle Wysoka II

REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje [Wrocław] Osiedle Wysoka II

O inwestycji [Wrocław] Osiedle Wysoka II

Osiedle Wysoka I mieści się przy ul. Motylkowej 2-24, Malowniczej 17-23, Biedronki 8-12 we wsi Wysoka, gmina Kobierzyce. Osiedle składa się z 6 nowo wybudowanych budynków 3 kondygnacyjnych. Posiada 116 mieszkań. Mieszkania przy ul. Motylkowej od nr 2 do nr 24 – posiadają przeciętnie od 46,00 mkw. do 100,00 mkw. Mieszkania przy ul. Malowniczej od nr 17 do nr 23 posiadają przeciętnie od 46,00 mkw. do 82,00 mkw. Mieszkania przy ul. Biedronki od nr 8 do nr 12 posiadają przeciętnie od 46,00 mkw. do 81,00 mkw. Osiedle tworzą budynki o niskiej, kameralnej zabudowie oraz niebanalnej architekturze. Wszystkie mieszkania posiadają balkon lub taras, ogródki oraz instalację kominkową. Miejsca parkingowe w garażu podziemnym wielostanowiskowym zlokalizowane są w części piwnicznej pod każdym budynkiem. Wokół osiedla i na jego terenie znajduje się dużo terenów zielonych. Osiedle posiada doskonałe połączenie komunikacyjne do centrum Wrocławia.
Napisz komentarz
Orzech
Jan Augustynowski
Chyba jest zła lokalizacja podana? I znowu mam wrażenie dubla :( Może za dużo już tych inwestycji i zaczynają mi się mieszać :)
zibo87
Kameralna zabudowa szeregowa.


Architektura osiedla nawiązuje do zabudowy szeregowej. Niewątpliwie ma to wpływ na bezpieczeństwo, ciszę i spokój. Powstaje 6 budynków z 76 mieszkaniami. Każde z balkonem lub tarasem oraz garażem.
 
Źródło : http://www.dom-invest.com.pl/aktualnosci/53-osiedle-wysoka-ii-start
REKLAMA