Zacisze Marcelin

Zacisze Marcelin

Poznań/Edwardowo/Leśnych Skrzatów
REKLAMA
inwestorATAL S.A.
projektantArchymetria Sp. z o.o. Sp.k.
realizacjaIII kw. 2023

O inwestycji Zacisze Marcelin

Inwestycja Zacisze Marcelin zlokalizowana jest na poznańskiej Ławicy. Osiedle powstało w kliku etapach, na które składa się sześć budynków trzypiętrowych w strukturze od jednego do czterech pokoi. Etap IA obejmuje 212 apartamentów o metrażach od 27 do 88 mkw. Etap IB zawiera 219 mieszkań o powierzchniach od 27 do 93 mkw.

Wszystkie lokale posiadają balkony, loggie lub ogródki. Na parterze zainstalowano rolety zewnętrze z napędem elektrycznym. Obiekt posiada cichobieżne windy. Dla obu etapów zbudowano dwie osobne podziemne hale garażowe, zaprojektowano również parking naziemny. Na zewnątrz powstały place zabaw.

Na osiedlu zainstalowano panele fotowoltaiczne, powietrzne pompy ciepła oraz miejsca postojowe eko. Elewacja budynków zaaranżowana jest o barwie antracytowo-białej z ceglanymi akcentami. Na terenie znajduje się ogólnodostępny park, powstała tu także łąka kwietna, w której pobliżu staną domki dla owadów. Inwestycja jest przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych, dla których zaprojektowano zarówno mieszkania, jak i miejsca postojowe.

W okolicy rozwinięta jest infrastruktura handlowo-usługowa. W odległości 5 minut samochodem położony jest stadion Poznań. Lotnisko Poznań-Ławica oddalone jest o niespełna 2 km.
Napisz komentarz
Wojciech.Jenda
+12
REKLAMA