Zacisze Strzeszyn

Zacisze Strzeszyn

Mieszkania/Poznań/Jeżyce/Strzeszyn/Tadeusza Mikke
REKLAMA
inwestorArt-Bud Sp. z o.o.
realizacjaII kw. 2022
wykonawcaARTBUD

O inwestycji Zacisze Strzeszyn

Inwestycja Zacisze Strzeszyn jest kompleksem budynków wielorodzinnych na północno-zachodnim terenie Poznania. Osiedle znajduje się przy ul. Tadeusza Mikke, na obszarze dzielnicy Strzeszyn, w odległości 7 kilometrów od centrum miasta. W sąsiedztwie inwestycji są obiekty mieszkalne i użytkowe.

Budynki o wysokości 3 i 4 pięter wybudowano z użyciem prostej bryły, dachów skośnych pokrytych blachą oraz licznych przeszkleń. W wykończeniach elewacji użyto odcieni i bieli i szarości.


W inwestycji Zacisze Strzeszyn zaprojektowano lokale mieszkalne o metrażu od 26 do 109 metrów kwadratowych i strukturze od 1 do 5 pokoi. W górnej kondygnacji położone są dwupoziomowe mieszkania. Lokale posiadają balkony lub ogródki.

Teren osiedla jest zagospodarowany w ciągi dojazdowe, alejki spacerowe, wspólne tereny do wypoczynku, plac zabaw. Do dyspozycji mieszkańców dostępne są rowerownia oraz zewnętrzne miejsca postojowe.


Inwestycja znajduje się w bliskim sąsiedztwie ulic Koszalińskiej, Literackiej, Lutyckiej oraz trasy krajowej nr 92. O 700 m jest oddalony przystanek Literacka obsługujący połączenia linii nr 164, 170, 195, 236. Stacja PKP Poznań Podolany znajduje się w odległości 3800 m. W okolicy znajdują się lasy i jeziora: Jezioro Strzeszyńskie, Jezioro Rusałka, do których dotarcie zajmuje rowerem parę minut.

Opinie o Zacisze Strzeszyn

Napisz komentarz
REKLAMA