Zielona Laguna Wzgórze

Zielona Laguna Wzgórze

Mieszkania/Gdynia/Wielki Kack/Bieszczadzka
REKLAMA
inwestorISN2 Sp. z o.o.
projektantAtrio-Architekci Sp. z o.o.
realizacjaIV kw. 2024

O inwestycji Zielona Laguna Wzgórze

Inwestycja Zielona Laguna Wzgórze zlokalizowana jest w Gdyni, w dzielnicy Wielki Kack, przy ulicy Bieszczadzkiej. Powstała w sąsiedztwie osiedli Zielona Laguna oraz Zielona Laguna Wzgórze II.

Osiedle składa się z trzy i czteropiętrowych trzech budynków, w których mieści się 170 mieszkań w strukturze od jednego do czterech pokoi i powierzchni od 32 do 90 mkw.

Mieszkania wyposażone są w system wentylacji hybrydowej. W budynkach, dzięki panelom fotowoltaicznym, jest darmowe oświetlenie części wspólnych. W wyniku retencji wód opadowych, istnieje możliwość darmowego podlewania ogródków przydomowych. Dla mieszkańców dostępna jest strefa fitness, plac zabaw dla dzieci wykonany został z ekologicznych i przyjaznych dla środowiska materiałów. W halach garażowych jest możliwość ładowania aut elektrycznych.

3 minuty zajmuje dojazd do Trasy Kaszubskiej łączącej obwodnicę z centrum, natomiast pętla autobusowa Kacze Buki oddalona jest o 8 minut pieszo. Najbliższy przystanek autobusowy jest w zasięgu 3 minut spaceru od osiedla.

Opinie o Zielona Laguna Wzgórze

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Zielona Laguna Wzgórze
Wojciech Jenda
+28
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA